Baby & kind met 3+1 gratis

Alle 78 actuele promoties in baby & kind met 3+1 gratis van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

78 promoties

Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g

Nestlé
3+1 gratis
Je betaalt
€10,17
voor 4 stuks€13,56
Per stuk€2,54€3,39€10,16/kg
Je bespaart €3,39 op 4 stuks
Organix Babyvoeding -25%
Bambix Berenkoekjes | Honing -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Bambix Berenkoekjes | Honing

3+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 4 stuks€9,32
Per stuk€1,75€2,33€11,66/kg
Je bespaart €2,33 op 4 stuks
Bambix Groeidrink | Rijst | 1-3 -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Bambix Groeidrink | Rijst | 1-3

3+1 gratis
Je betaalt
€8,37
voor 4 stuks€11,16
Per stuk€2,09€2,79€2,79/l
Je bespaart €2,79 op 4 stuks
Banaan appel 4+ 120gr -25%
CarrefourTot ma 12/10

Banaan appel 4+ 120gr

Ella's Kitchen
3+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 4 stuks€7,40
Per stuk€1,39€1,85€11,59/kg
Je bespaart €1,85 op 4 stuks
Bio Pear & Raspberry 6+ Maanden 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Pear & Raspberry 6+ Maanden 100 g

Organix
3+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 4 stuks€7,40
Per stuk€1,39€1,85€13,90/kg
Je bespaart €1,85 op 4 stuks
Farm Animal Biscuits 12+ Maanden 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Farm Animal Biscuits 12+ Maanden 100 g

Organix
3+1 gratis
Je betaalt
€12,87
voor 4 stuks€17,16
Per stuk€3,22€4,29€32,20/kg
Je bespaart €4,29 op 4 stuks
Fruitpuree Smoothie Appel & Peer 100g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Fruitpuree Smoothie Appel & Peer 100g

Goodies
3+1 gratis
Je betaalt
€4,17
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€1,04€1,39€10,40/kg
Je bespaart €1,39 op 4 stuks
Fruitrepen Aardbei & Dadel 5x20g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Fruitrepen Aardbei & Dadel 5x20g

Goodies
3+1 gratis
Je betaalt
€8,67
voor 4 stuks€11,56
Per stuk€2,17€2,89€21,70/kg
Je bespaart €2,89 op 4 stuks
Melty sticks aardbei + appel 7+ 16gr -25%
CarrefourTot ma 12/10

Melty sticks aardbei + appel 7+ 16gr

Ella's Kitchen
3+1 gratis
Je betaalt
€5,67
voor 4 stuks€7,56
Per stuk€1,42€1,89€88,75/kg
Je bespaart €1,89 op 4 stuks

Alle 78 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind met 3+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 3+1 gratis deze week?

Er zijn 78 actuele promoties in baby & kind met 3+1 gratis, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met 3+1 gratis?

Carrefour, met 59 promoties, gevolgd door Delhaize (16) en bol (3).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 3+1 gratis?

-25% op Nestlé Appel Wortel Pompoen 12m 36m XL Format 150 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met 3+1 gratis?

Gratis erbij: 78 van de 78 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.