-50% Bewaar OKayTot za 31/10 Boni Selection snack kat vleesstick kip 3x5g -50% vanaf 6 stmet Xtra Je betaalt €2,37 voor 6 stuks€4,74 Per stuk€0,40€0,79€26,67/kg Je bespaart €2,37 op 6 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Dentalife snack hond -50% vanaf 4 stmet Xtra +2 varianten Dentalife snack hond maxi 25-40kg 12st€2,54Dentalife snack hond medium 12-25kg 345g€2,54Dentalife snack hond mini 7-12kg 345g€2,54 Je betaalt €10,18 voor 48 stuks (4 × 12)€20,36 Per stuk€0,21€0,42 Je bespaart €10,18 op 48 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Felix snack kat -50% vanaf 4 stmet Xtra +3 varianten Felix snack kat Crispies Zalm Forel€2,73Felix snack kat Party Mix grill 60g€0,99Felix snack kat party mix original 200g€2,00Felix snack kat Party Mix Seaside 200g€1,66 Je betaalt vanaf€3,98 voor 4 stuks Per stuk€0,99vanaf €8,30/kg Je bespaart €3,98 op 4 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Friskies snack hond -50% vanaf 4 stmet Xtra +1 variant Friskies snack hond Bon Bacon 120g€1,50Friskies snack hond Picnic Variety 15st€1,50 Je betaalt €5,98 voor 4 stuks€11,96 Per stuk€1,50€2,99€12,50/kg Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Friskies snack honden Funtastix 175g -50% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €5,98 voor 4 stuks€11,96 Per stuk€1,50€2,99€8,57/kg Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba snack Creamy -50% vanaf 6 stmet Xtra +1 variant Sheba snack Creamy kip 4x12g€1,40Sheba Snack Creamy zalm 4x12g€1,38 Je betaalt vanaf€8,25 voor 6 stuks Per stuk€1,38vanaf €28,75/kg Je bespaart €8,25 op 6 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Whiskas Catmilk 3x200ml -25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €8,70 voor 4 stuks€17,40 Per stuk€2,17€4,35€3,62/l Je bespaart €8,70 op 4 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Gourmet Kattenvoer -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +1 variant Gourmet Gold luxe mix kattenvoer 12x85g€5,27Gourmet Gold mousse kattenvoer 12x85g€5,27 Je betaalt €15,82 voor 3 stuks€23,73 Per stuk€5,27€7,91€5,17/kg Je bespaart €7,91 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Biscrok 500g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €4,30 voor 3 stuks€6,45 Per stuk€1,43€2,15€2,86/kg Je bespaart €2,15 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Dentastix +25kg 28st -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €18,38 voor 84 stuks (3 × 28)€27,57 Per stuk€0,22€0,33 Je bespaart €9,19 op 84 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Dentastix 5-10kg 28st -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €14,78 voor 84 stuks (3 × 28)€22,17 Per stuk€0,18€0,27 Je bespaart €7,39 op 84 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Dentastix M 10-25 kg 28st -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €16,38 voor 84 stuks (3 × 28)€24,57 Per stuk€0,20€0,30 Je bespaart €8,19 op 84 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree dry adult kip & groenten 1,4kg -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €15,18 voor 3 stuks€22,77 Per stuk€5,06€7,59€3,61/kg Je bespaart €7,59 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree dry adult rund & groenten 1,4kg -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €15,10 voor 3 stuks€22,65 Per stuk€5,03€7,55€3,59/kg Je bespaart €7,55 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Jumbone maxi rund&gev. 180g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,52 voor 3 stuks€8,28 Per stuk€1,84€2,76€10,22/kg Je bespaart €2,76 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Jumbone med.rund&gev. 2st 180g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,90 voor 3 stuks€8,85 Per stuk€1,97€2,95€10,94/kg Je bespaart €2,95 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Markies 500g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€3,98/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree pouch 12x100g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €15,58 voor 3 stuks€23,37 Per stuk€5,19€7,79€4,33/kg Je bespaart €7,79 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Rodeo kip en spek 7st -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,58 voor 21 stuks (3 × 7)€8,37 Per stuk€0,27€0,41 Je bespaart €2,79 op 21 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Rodeo rund 7st 123g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €4,48 voor 3 stuks€6,72 Per stuk€1,49€2,24€12,11/kg Je bespaart €2,24 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Pedigree Schmackos gevogelte 20st 144g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,86 voor 3 stuks€8,79 Per stuk€1,95€2,93€13,54/kg Je bespaart €2,93 op 3 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Adult alu multipack 6x100g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €11,98 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€5,99€7,99€9,98/kg Je bespaart €4,00 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Adult hond Lam&Rund 300g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€7,47/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Adult Kip&Kalkoen 300g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€7,47/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Adult Lam&Rund 400g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €6,29 voor 2 stuks€8,38 Per stuk€3,14€4,19€7,85/kg Je bespaart €2,09 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Adult multipack 6x400g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €32,98 voor 2 stuks€43,98 Per stuk€16,49€21,99€6,87/kg Je bespaart €11,00 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Adult Multipack alu 8x85g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €13,88 voor 2 stuks€18,50 Per stuk€6,94€9,25€10,21/kg Je bespaart €4,62 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Adult Multipack blik 8x85g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €16,04 voor 2 stuks€21,38 Per stuk€8,02€10,69€11,79/kg Je bespaart €5,34 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Kat Adult Kip 750g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €15,43 voor 2 stuks€20,58 Per stuk€7,72€10,29€10,29/kg Je bespaart €5,15 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Edgard&Cooper Kat Adult Kip in saus 85g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €2,33 voor 2 stuks€3,10 Per stuk€1,16€1,55€13,65/kg Je bespaart €0,77 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Purina ONE hond -25% vanaf 2 stmet Xtra +2 varianten Purina ONE hond med/maxi ad. rund 2,5kg€10,79Purina ONE hond mini adult rund 1,5kg€6,07Purina ONE hond mini weight ctrl. 1,5kg€6,07 Je betaalt vanaf€12,13 voor 2 stuks Per stuk€6,07vanaf €4,05/kg Je bespaart €4,04 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Purina ONE Sterilcat kat met kip 800g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €10,73 voor 2 stuks€14,30 Per stuk€5,36€7,15€6,70/kg Je bespaart €3,57 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Purina ONE Sterilcat kat met zalm 800g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €10,73 voor 2 stuks€14,30 Per stuk€5,36€7,15€6,70/kg Je bespaart €3,57 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Purina ONE Sterilcat rund 3kg -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €27,38 voor 2 stuks€36,50 Per stuk€13,69€18,25€4,56/kg Je bespaart €9,12 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba Classics paté met kip vlootje 85g -25% vanaf 20 stmet Xtra Je betaalt €14,85 voor 20 stuks€19,80 Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg Je bespaart €4,95 op 20 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba Classics paté met zalm vlootje 85g -25% vanaf 20 stmet Xtra Je betaalt €14,85 voor 20 stuks€19,80 Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg Je bespaart €4,95 op 20 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba Classics terrine kalf & kip 85g -25% vanaf 20 stmet Xtra Je betaalt €14,85 voor 20 stuks€19,80 Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg Je bespaart €4,95 op 20 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba collect.traiteur selectie 12x85g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €15,88 voor 2 stuks€21,18 Per stuk€7,94€10,59€7,78/kg Je bespaart €5,30 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba delicatesse gevogelte 85g -25% vanaf 20 stmet Xtra Je betaalt €14,85 voor 20 stuks€19,80 Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg Je bespaart €4,95 op 20 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba gevogelte pouch 40x85g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €35,03 voor 2 stuks€46,70 Per stuk€17,51€23,35€5,15/kg Je bespaart €11,67 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba kat real soup kip pouch 4x40g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €6,52 voor 2 stuks€8,70 Per stuk€3,26€4,35€20,37/kg Je bespaart €2,18 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba mini filets kip-kal vlootje 85g -25% vanaf 20 stmet Xtra Je betaalt €14,25 voor 20 stuks€19,00 Per stuk€0,71€0,95€8,35/kg Je bespaart €4,75 op 20 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba mini filets saus gev. pouch 4x85g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €6,23 voor 2 stuks€8,30 Per stuk€3,11€4,15€9,15/kg Je bespaart €2,07 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Sheba pouch kat taste of Tokyo 6x50g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €5,83 voor 2 stuks€7,78 Per stuk€2,92€3,89€9,73/kg Je bespaart €1,95 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Vitakraft Beefstick salami rund 4st -25% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €7,92 voor 16 stuks (4 × 4)€10,56 Per stuk€0,49€0,65 Je bespaart €2,64 op 16 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Vitakraft Beefstick XXL kalkoen 1st -25% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €5,97 voor 4 stuks€7,96 Per stuk€1,49€1,99 Je bespaart €1,99 op 4 stuks