Dieren in promotie bij OKay

Alle 46 actuele promoties in dieren bij OKay op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

46 promoties

Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€8,57/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Whiskas Catmilk 3x200ml -50%
OKayTot di 6/10

Whiskas Catmilk 3x200ml

-25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€3,62/l
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Pedigree Biscrok 500g -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Biscrok 500g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€4,30
voor 3 stuks€6,45
Per stuk€1,43€2,15€2,86/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Pedigree Dentastix +25kg 28st -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Dentastix +25kg 28st

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,38
voor 84 stuks (3 × 28)€27,57
Per stuk€0,22€0,33
Je bespaart €9,19 op 84 stuks
Pedigree Dentastix 5-10kg 28st -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Dentastix 5-10kg 28st

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€14,78
voor 84 stuks (3 × 28)€22,17
Per stuk€0,18€0,27
Je bespaart €7,39 op 84 stuks
Pedigree Dentastix M 10-25 kg 28st -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Dentastix M 10-25 kg 28st

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€16,38
voor 84 stuks (3 × 28)€24,57
Per stuk€0,20€0,30
Je bespaart €8,19 op 84 stuks
Pedigree dry adult kip & groenten 1,4kg -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree dry adult kip & groenten 1,4kg

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,18
voor 3 stuks€22,77
Per stuk€5,06€7,59€3,61/kg
Je bespaart €7,59 op 3 stuks
Pedigree dry adult rund & groenten 1,4kg -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree dry adult rund & groenten 1,4kg

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,10
voor 3 stuks€22,65
Per stuk€5,03€7,55€3,59/kg
Je bespaart €7,55 op 3 stuks
Pedigree Jumbone maxi rund&gev. 180g -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Jumbone maxi rund&gev. 180g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,52
voor 3 stuks€8,28
Per stuk€1,84€2,76€10,22/kg
Je bespaart €2,76 op 3 stuks
Pedigree Jumbone med.rund&gev. 2st 180g -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Jumbone med.rund&gev. 2st 180g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,90
voor 3 stuks€8,85
Per stuk€1,97€2,95€10,94/kg
Je bespaart €2,95 op 3 stuks
Pedigree Markies 500g -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Markies 500g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€3,98/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Pedigree pouch 12x100g -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree pouch 12x100g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,58
voor 3 stuks€23,37
Per stuk€5,19€7,79€4,33/kg
Je bespaart €7,79 op 3 stuks
Pedigree Rodeo kip en spek 7st -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Rodeo kip en spek 7st

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 21 stuks (3 × 7)€8,37
Per stuk€0,27€0,41
Je bespaart €2,79 op 21 stuks
Pedigree Rodeo rund 7st 123g -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Rodeo rund 7st 123g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€4,48
voor 3 stuks€6,72
Per stuk€1,49€2,24€12,11/kg
Je bespaart €2,24 op 3 stuks
Pedigree Schmackos gevogelte 20st 144g -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Schmackos gevogelte 20st 144g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,86
voor 3 stuks€8,79
Per stuk€1,95€2,93€13,54/kg
Je bespaart €2,93 op 3 stuks
Edgard&Cooper Adult hond Lam&Rund 300g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Adult hond Lam&Rund 300g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€7,47/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Edgard&Cooper Adult Kip&Kalkoen 300g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Adult Kip&Kalkoen 300g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€7,47/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Edgard&Cooper Adult Lam&Rund 400g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Adult Lam&Rund 400g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€3,14€4,19€7,85/kg
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Edgard&Cooper Adult multipack 6x400g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Adult multipack 6x400g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€32,98
voor 2 stuks€43,98
Per stuk€16,49€21,99€6,87/kg
Je bespaart €11,00 op 2 stuks
Edgard&Cooper Adult Multipack alu 8x85g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Adult Multipack alu 8x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€13,88
voor 2 stuks€18,50
Per stuk€6,94€9,25€10,21/kg
Je bespaart €4,62 op 2 stuks
Edgard&Cooper Adult Multipack blik 8x85g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Adult Multipack blik 8x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€16,04
voor 2 stuks€21,38
Per stuk€8,02€10,69€11,79/kg
Je bespaart €5,34 op 2 stuks
Edgard&Cooper Kat Adult Kip 750g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Kat Adult Kip 750g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€15,43
voor 2 stuks€20,58
Per stuk€7,72€10,29€10,29/kg
Je bespaart €5,15 op 2 stuks
Edgard&Cooper Kat Adult Kip in saus 85g -25%
OKayTot di 6/10

Edgard&Cooper Kat Adult Kip in saus 85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,33
voor 2 stuks€3,10
Per stuk€1,16€1,55€13,65/kg
Je bespaart €0,77 op 2 stuks
Purina ONE Sterilcat kat met kip 800g -25%
OKayTot di 6/10

Purina ONE Sterilcat kat met kip 800g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,73
voor 2 stuks€14,30
Per stuk€5,36€7,15€6,70/kg
Je bespaart €3,57 op 2 stuks
Purina ONE Sterilcat kat met zalm 800g -25%
OKayTot di 6/10

Purina ONE Sterilcat kat met zalm 800g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,73
voor 2 stuks€14,30
Per stuk€5,36€7,15€6,70/kg
Je bespaart €3,57 op 2 stuks
Purina ONE Sterilcat rund 3kg -25%
OKayTot di 6/10

Purina ONE Sterilcat rund 3kg

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€27,38
voor 2 stuks€36,50
Per stuk€13,69€18,25€4,56/kg
Je bespaart €9,12 op 2 stuks
Sheba Classics paté met kip vlootje 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba Classics paté met kip vlootje 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,85
voor 20 stuks€19,80
Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg
Je bespaart €4,95 op 20 stuks
Sheba Classics terrine kalf & kip 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba Classics terrine kalf & kip 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,85
voor 20 stuks€19,80
Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg
Je bespaart €4,95 op 20 stuks
Sheba collect.traiteur selectie 12x85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba collect.traiteur selectie 12x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€15,88
voor 2 stuks€21,18
Per stuk€7,94€10,59€7,78/kg
Je bespaart €5,30 op 2 stuks
Sheba delicatesse gevogelte 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba delicatesse gevogelte 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,85
voor 20 stuks€19,80
Per stuk€0,74€0,99€8,71/kg
Je bespaart €4,95 op 20 stuks
Sheba gevogelte pouch 40x85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba gevogelte pouch 40x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€35,03
voor 2 stuks€46,70
Per stuk€17,51€23,35€5,15/kg
Je bespaart €11,67 op 2 stuks
Sheba kat real soup kip pouch 4x40g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba kat real soup kip pouch 4x40g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,52
voor 2 stuks€8,70
Per stuk€3,26€4,35€20,37/kg
Je bespaart €2,18 op 2 stuks
Sheba mini filets kip-kal vlootje 85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba mini filets kip-kal vlootje 85g

-25% vanaf 20 stmet Xtra
Je betaalt
€14,25
voor 20 stuks€19,00
Per stuk€0,71€0,95€8,35/kg
Je bespaart €4,75 op 20 stuks
Sheba mini filets saus gev. pouch 4x85g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba mini filets saus gev. pouch 4x85g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,23
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€3,11€4,15€9,15/kg
Je bespaart €2,07 op 2 stuks
Sheba pouch kat taste of Tokyo 6x50g -25%
OKayTot di 6/10

Sheba pouch kat taste of Tokyo 6x50g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€9,73/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Vitakraft Beefstick salami rund 4st -25%
OKayTot di 6/10

Vitakraft Beefstick salami rund 4st

-25% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€7,92
voor 16 stuks (4 × 4)€10,56
Per stuk€0,49€0,65
Je bespaart €2,64 op 16 stuks
Vitakraft Beefstick XXL kalkoen 1st -25%
OKayTot di 6/10

Vitakraft Beefstick XXL kalkoen 1st

-25% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,97
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€1,49€1,99
Je bespaart €1,99 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Dieren in promotie bij OKay

Hoeveel promoties zijn er in dieren bij OKay deze week?

Er zijn 46 actuele promoties in dieren bij OKay (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in dieren bij OKay?

-50% op Boni Selection snack kat vleesstick kip 3x5g bij OKay, geldig tot 31/10.

Welke soort korting komt het meest voor in dieren bij OKay?

% korting: 46 van de 46 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.