Lidl vanaf 30% korting

Alle 53 actuele promoties bij Lidl met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

53 promoties

Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
BEN & JERRY'S Cookie dough -50%
LidlTot di 6/10

BEN & JERRY'S Cookie dough

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,37/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
BIFI Roll XXL -50%
LidlTot di 6/10

BIFI Roll XXL

1+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€14,21/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
CHEF SELECT Groene olijven -50%
LidlVanaf vr 2/10

CHEF SELECT Groene olijven

1+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€2,65
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,32€2,65€6,63/kg
Je bespaart €2,65 op 2 stuks
Orloffsneden -50%
LidlVanaf vr 2/10

Orloffsneden

-50%
Je betaalt
€3,49
voor 1 stuk€6,99
Per kg€6,35€12,72
Je bespaart €3,50
TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes -50%
LidlTot za 3/10

TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€4,15/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
OCEAN SEA Scampi's -40%
LidlTot di 6/10

OCEAN SEA Scampi's

-40%
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€9,99
Per kg€13,31€22,20
Je bespaart €4,00
Witte kool -40%
LidlTot za 3/10

Witte kool

-40%
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€2,49
Je bespaart €1,00
LIVARNO® Salontafel -37%
Lidl

LIVARNO® Salontafel

-37%
Je betaalt
€49,99
voor 1 stuk€79,99
Je bespaart €30,00
Jonagoldappelen -36%
LidlTot za 3/10

Jonagoldappelen

-36%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,19
Per kg€1,39€2,19
Je bespaart €0,80
TEISSEIRE Siroop -35%
LidlTot di 6/10

TEISSEIRE Siroop

2e aan -70%
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€5,83/l
Je bespaart €3,80 op 2 stuks
CROWNFIELD Ontbijtgranen -34%
LidlVanaf vr 2/10

CROWNFIELD Ontbijtgranen

-34%
Je betaalt
€2,19
voor 1 stuk€3,35
Per kg€8,76€13,40
Je bespaart €1,16
Chocodonut -33%
LidlVanaf vr 2/10

Chocodonut

2+1 gratis
Je betaalt
€1,24
voor 3 stuks€1,86
Per stuk€0,41€0,62€7,80/kg
Je bespaart €0,62 op 3 stuks
J.D. GROSS Chocolade -33%
LidlVanaf vr 2/10

J.D. GROSS Chocolade

2+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€13,28/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Kiwi gold -33%
LidlTot za 3/10

Kiwi gold

4+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€3,56
voor 6 stuks€5,34
Per stuk€0,59€0,89
Je bespaart €1,78 op 6 stuks
MONSTER Energydrink -33%
LidlTot di 6/10

MONSTER Energydrink

2+1 gratis
Je betaalt
€3,94
voor 3 stuks€5,91
Per stuk€1,31€1,97€2,37/l
Je bespaart €1,97 op 3 stuks
NIVEA Douchegel men & women -33%
LidlTot di 6/10

NIVEA Douchegel men & women

2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€7,97/l
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Puglia IGP* -33%
LidlVanaf vr 2/10

Puglia IGP*

2+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€11,38
voor 3 stuks€17,07
Per stuk€3,79€5,69€5,06/l
Je bespaart €5,68 op 3 stuks
VITASIA Gochujang rode peperpasta -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Gochujang rode peperpasta

2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€5,31/l
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
VITASIA Naanbrood -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Naanbrood

2+1 gratis
Je betaalt
€2,98
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,99€1,49€3,82/kg
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
VITASIA Peanut satay sauce -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Peanut satay sauce

2+1 gratis
Je betaalt
€2,58
voor 3 stuks€3,87
Per stuk€0,86€1,29€4,65/kg
Je bespaart €1,29 op 3 stuks
VITASIA Saus op Aziatische wijze -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Saus op Aziatische wijze

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€4,61/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Bio rode bieten -33%
LidlTot za 3/10

Bio rode bieten

2 voor
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,99€1,49€1,99/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
BELLAROM Gemalen koffie -33%
LidlTot di 6/10

BELLAROM Gemalen koffie

-33%
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk€5,99
Per kg€7,98€11,98
Je bespaart €2,00
LIVARNO® Daglichtwekker -33%
LidlTot di 13/10

LIVARNO® Daglichtwekker

-33%
Je betaalt
€19,99
voor 1 stuk€29,99
Je bespaart €10,00

Alle 53 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Lidl vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Lidl met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 53 actuele promoties bij Lidl met minstens 30% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke promoties bij Lidl met minstens 30% korting lopen binnenkort af?

18 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer CRIVIT Verrekijker 12-36x 70 bij Lidl (tot 1/10), LIVARNO® LED-badkamerlamp bij Lidl (tot 1/10), Achtkoek bij Lidl (tot 3/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 21 van de 53 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 32 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Lidl met minstens 30% korting?

% korting: 32 van de 53 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.