Drank in promotie bij Lidl

Alle 7 actuele promoties in drank bij Lidl op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

7 promoties

CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
TEISSEIRE Siroop -35%
LidlTot di 6/10

TEISSEIRE Siroop

2e aan -70%
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€5,83/l
Je bespaart €3,80 op 2 stuks
MONSTER Energydrink -33%
LidlTot di 6/10

MONSTER Energydrink

2+1 gratis
Je betaalt
€3,94
voor 3 stuks€5,91
Per stuk€1,31€1,97€2,37/l
Je bespaart €1,97 op 3 stuks
Puglia IGP* -33%
LidlVanaf vr 2/10

Puglia IGP*

2+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€11,38
voor 3 stuks€17,07
Per stuk€3,79€5,69€5,06/l
Je bespaart €5,68 op 3 stuks
BELLAROM Gemalen koffie -33%
LidlTot di 6/10

BELLAROM Gemalen koffie

-33%
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk€5,99
Per kg€7,98€11,98
Je bespaart €2,00
KIDIBUL Bruisend appelsap -7%
LidlTot za 3/10

KIDIBUL Bruisend appelsap

2 voor
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,50€2,69€3,33/l
Je bespaart €0,39 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Lidl

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Lidl deze week?

Er zijn 7 actuele promoties in drank bij Lidl (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Lidl?

-50% op CELSIUS Energiedrank bij Lidl, geldig tot 3/10.

Welke promoties in drank bij Lidl lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10), Puglia IGP* bij Lidl (tot 3/10), KIDIBUL Bruisend appelsap bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Lidl?

Gratis erbij: 3 van de 7 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.