Kruidvat vanaf 60% korting

Alle 10 actuele promoties bij Kruidvat met minstens 60% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€6,08/l
Je bespaart €11,37 op 5 stuks

Promoties laden…

Vragen over Kruidvat vanaf 60% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Kruidvat met minstens 60% korting deze week?

Er zijn 10 actuele promoties bij Kruidvat met minstens 60% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 7 van de 10 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 3 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Kruidvat met minstens 60% korting?

Gratis erbij: 7 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.