Drank in promotie bij Intermarché

Alle 16 actuele promoties in drank bij Intermarché op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

16 promoties

AOP Côtes du Marmandais – Le cloître -50%
IntermarchéTot zo 4/10

AOP Côtes du Marmandais – Le cloître

3+3 gratis naar keuze
Je betaalt
€23,94
voor 6 stuks€47,88
Per stuk€3,99€7,98€5,32/l
Je bespaart €23,94 op 6 stuks
Lipton – Ice Tea -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Lipton – Ice Tea

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€1,10/l
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
IGP Pays d’Oc – Roche Mazet -25%
IntermarchéTot zo 4/10

IGP Pays d’Oc – Roche Mazet

-25%
Je betaalt
€12,74
voor 1 stuk€16,99
Per liter€4,25€5,67
Je bespaart €4,25
Monster – Energiedrank -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Monster – Energiedrank

3+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€5,04
voor 4 stuks
Per stuk€1,26€2,52/l
Je bespaart €1,68 op 4 stuks
Nescafé – Oploskoffie -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Nescafé – Oploskoffie

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,98
voor 2 stuks
Per stuk€1,49
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Bru – Licht bruisend mineraalwater -20%
IntermarchéTot zo 4/10

Bru – Licht bruisend mineraalwater

2e aan -40% naar keuze
Je betaalt
vanaf€7,34
voor 2 stuks
Per stuk€3,67
Je bespaart €1,84 op 2 stuks
Spa Reine – Natuurlijk mineraalwater -15%
IntermarchéTot zo 4/10

Spa Reine – Natuurlijk mineraalwater

2e aan -30%
Je betaalt
€8,46
voor 2 stuks€9,96
Per stuk€4,23€4,98€0,47/l
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
Red Bull – Energiedrank -12%
IntermarchéTot zo 4/10

Red Bull – Energiedrank

2e aan -25% naar keuze
Je betaalt
vanaf€13,44
voor 2 stuks
Per stuk€6,72€4,48/l
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
Bacardi – Bombay -11%
IntermarchéTot zo 4/10

Bacardi – Bombay

-€2,00
Je betaalt
vanaf€15,99
voor 1 stuk
Per liter€22,84
Je bespaart €2,00

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Intermarché

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Intermarché deze week?

Er zijn 16 actuele promoties in drank bij Intermarché (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Intermarché?

-50% op AOP Côtes du Marmandais – Le cloître bij Intermarché, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Intermarché?

Gratis erbij: 5 van de 16 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.