-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 AOP Côtes du Marmandais – Le cloître 3+3 gratis naar keuze Je betaalt €23,94 voor 6 stuks€47,88 Per stuk€3,99€7,98€5,32/l Je bespaart €23,94 op 6 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Flying Fish – Bier met geperste citroen -50% Je betaalt vanaf€0,94 voor 1 stuk Je bespaart €0,94
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Lipton – Ice Tea 2+2 gratis naar keuze Je betaalt €6,58 voor 4 stuks€13,16 Per stuk€1,65€3,29€1,10/l Je bespaart €6,58 op 4 stuks
-33% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Dolce Gusto – Koffiecapsules – 16 of 18 capsules 2+1 gratis naar keuze Je betaalt vanaf€9,38 voor 3 stuks Per stuk€3,13€0,17 per capsule Je bespaart €4,68 op 3 stuks
-29% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Tripel Karmeliet – In clip – 12x25cl -€4,00 Je betaalt €9,99 voor 1 stuk€13,99 Per liter€3,33€4,66 Je bespaart €4,00
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Crodo – Bruisende drank met Italiaans fruit 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€5,99 voor 2 stuks Per stuk€2,99€2,27/l Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 IGP Pays d’Oc – Roche Mazet -25% Je betaalt €12,74 voor 1 stuk€16,99 Per liter€4,25€5,67 Je bespaart €4,25
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Monster – Energiedrank 3+1 gratis naar keuze Je betaalt vanaf€5,04 voor 4 stuks Per stuk€1,26€2,52/l Je bespaart €1,68 op 4 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Nescafé – Oploskoffie 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€2,98 voor 2 stuks Per stuk€1,49 Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-20% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Bru – Licht bruisend mineraalwater 2e aan -40% naar keuze Je betaalt vanaf€7,34 voor 2 stuks Per stuk€3,67 Je bespaart €1,84 op 2 stuks
-15% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Spa Reine – Natuurlijk mineraalwater 2e aan -30% Je betaalt €8,46 voor 2 stuks€9,96 Per stuk€4,23€4,98€0,47/l Je bespaart €1,50 op 2 stuks
-12% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Red Bull – Energiedrank 2e aan -25% naar keuze Je betaalt vanaf€13,44 voor 2 stuks Per stuk€6,72€4,48/l Je bespaart €1,92 op 2 stuks
-11% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Bacardi – Bombay -€2,00 Je betaalt vanaf€15,99 voor 1 stuk Per liter€22,84 Je bespaart €2,00
-10% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 William Lawson’s – Whisky – 70cl -€1,50 Je betaalt vanaf€12,79 voor 1 stuk Per liter€18,27 Je bespaart €1,50