Baby & kind in promotie bij Holland & Barrett

Alle 12 actuele promoties in baby & kind bij Holland & Barrett op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

12 promoties

Aloe Dent Tandpasta Kinderen Aardbei - 50ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Aloe Dent Tandpasta Kinderen Aardbei - 50ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€104,80/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Parfum Olie Baby Care - 10ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Parfum Olie Baby Care - 10ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€239,00/l
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Jordan Green Clean Tandpasta Junior - 50ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jordan Green Clean Tandpasta Junior - 50ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€59,80/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Naïf Baby Bodylotion - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Naïf Baby Bodylotion - 200ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€25,48
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€12,74€16,99€63,70/l
Je bespaart €8,50 op 2 stuks
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€8,38
voor 2 stuks
Per stuk€4,19vanaf €26,23/l
Je bespaart €2,79 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind in promotie bij Holland & Barrett

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind bij Holland & Barrett deze week?

Er zijn 12 actuele promoties in baby & kind bij Holland & Barrett (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in baby & kind bij Holland & Barrett?

-25% op Aloe Dent Tandpasta Kinderen Aardbei - 50ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind bij Holland & Barrett?

2e aan korting: 12 van de 12 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.