Drank in promotie bij HEMA

Alle 30 actuele promoties in drank bij HEMA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

30 promoties

filterkoffie crema - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie crema - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie dark roast - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie dark roast - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie decaf - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie decaf - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie regular - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie regular - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
koffiebonen espresso 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen espresso dark roast 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso dark roast 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen regular 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen regular 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
Neleman garnacha biologisch 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Neleman garnacha biologisch 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€8,99/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Neleman macabeo biologisch 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Neleman macabeo biologisch 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,79
voor 2 stuks€18,38
Per stuk€6,89€9,19€9,19/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Reve D'une Dame chardonnay 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Reve D'une Dame chardonnay 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,04
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€6,52€8,69€8,69/l
Je bespaart €4,34 op 2 stuks
Reve D'une Dame merlot 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Reve D'une Dame merlot 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,04
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€6,52€8,69€8,69/l
Je bespaart €4,34 op 2 stuks
Reve D'une Dame viognier 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Reve D'une Dame viognier 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,04
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€6,52€8,69€8,69/l
Je bespaart €4,34 op 2 stuks
huiswijn bobal merlot 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn bobal merlot 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
huiswijn chardonnay macabeo 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
huiswijn tempranillo syrah 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij HEMA

Hoeveel promoties zijn er in drank bij HEMA deze week?

Er zijn 30 actuele promoties in drank bij HEMA (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij HEMA?

-34% op filterkoffie crema - 500 gram bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij HEMA?

Meerdere voor €: 21 van de 30 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.