-50% Bewaar Aveve ScrapCooking Suikerdeco strooisel Wit;Roze Unicorn (Design - Unicorn) OP = OP -50% web only Je betaalt €2,64 voor 1 stuk€5,29 Je bespaart €2,65
-50% Bewaar Aveve ScrapCooking Eetbaar bladgoud 10 g OP = OP -50% web only Je betaalt €15,74 voor 1 stuk€31,49 Per kg€1.574,00€3.149,00 Je bespaart €15,75
-30% Bewaar Aveve ScrapCooking Natuurlijk aroma voor bakcreaties Pistache (Smaak - Pistache) OP = OP -30% web only Je betaalt €3,77 voor 1 stuk€5,39 Je bespaart €1,62
-30% Bewaar Aveve ScrapCooking Suikerdeco strooisel Multi Meisje (Design - Meisje) OP = OP -30% web only Je betaalt €3,70 voor 1 stuk€5,29 Je bespaart €1,59
-30% Bewaar Aveve ScrapCooking Suikerdeco strooisel Multi Zeemeermin (Design - Zeemeermin) OP = OP -30% web only Je betaalt €3,70 voor 1 stuk€5,29 Je bespaart €1,59
-30% Bewaar Aveve Dibro Hazelnootpasta 50% 220 g OP = OP -30% web only Je betaalt €8,18 voor 1 stuk€11,69 Je bespaart €3,51
-30% Bewaar Aveve ScrapCooking Suikerdeco figuurtjes Piraten (Design - Piraten) OP = OP -30% web only Je betaalt €4,54 voor 1 stuk€6,49 Je bespaart €1,95
-25% Bewaar Aveve Averbode Bakmix voor pannenkoeken van Averbode 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,60/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Averbode Classic broodmix abdijbrood van Averbode 2 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €21,87 voor 4 stuks€29,16 Per stuk€5,47€7,29€2,73/kg Je bespaart €7,29 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve All-in mix voor pannenkoeken 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €4,79 voor 2 stuks€6,38 Per stuk€2,39€3,19€5,98/kg Je bespaart €1,59 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor American pancakes 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,60/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor meergranenpannenkoeken 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,60/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor pannenkoeken 1 kg 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99€4,49/kg Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor poffertjes 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,60/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor speltpannenkoeken 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,60/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor suikervrije cake 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €8,54 voor 2 stuks€11,38 Per stuk€4,27€5,69€10,67/kg Je bespaart €2,84 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor suikervrije koekjes 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €5,54 voor 2 stuks€7,38 Per stuk€2,77€3,69€6,92/kg Je bespaart €1,84 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Bakmix voor suikervrije pannenkoeken 400 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €4,79 voor 2 stuks€6,38 Per stuk€2,39€3,19€5,98/kg Je bespaart €1,59 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Biologisch volkorentarwemeel 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €25,47 voor 4 stuks€33,96 Per stuk€6,37€8,49€2,55/kg Je bespaart €8,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Biologische broodmix voor bruin brood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €24,87 voor 4 stuks€33,16 Per stuk€6,22€8,29€2,49/kg Je bespaart €8,29 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Biologische broodmix voor meergranenbrood 2,5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €25,47 voor 4 stuks€33,96 Per stuk€6,37€8,49€2,55/kg Je bespaart €8,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Biologische broodmix voor pittenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99€3,00/kg Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Biologische broodmix voor wit brood 2,5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €24,87 voor 4 stuks€33,16 Per stuk€6,22€8,29€2,49/kg Je bespaart €8,29 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Biologische volkorenspeltmeel 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99€3,00/kg Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix brood met pitten 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99€2,40/kg Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix chiabrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €23,37 voor 4 stuks€31,16 Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg Je bespaart €7,79 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix durumdesembrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99€2,40/kg Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix extra grof meergranenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €21,57 voor 4 stuks€28,76 Per stuk€5,39€7,19€2,16/kg Je bespaart €7,19 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix fijn meergranenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €16,47 voor 4 stuks€21,96 Per stuk€4,12€5,49€1,65/kg Je bespaart €5,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix Frans krokant 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €19,17 voor 4 stuks€25,56 Per stuk€4,79€6,39€1,92/kg Je bespaart €6,39 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix grof meergranenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €21,57 voor 4 stuks€28,76 Per stuk€5,39€7,19€2,16/kg Je bespaart €7,19 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix haverzemelenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €31,05 voor 4 stuks€41,40 Per stuk€7,76€10,35€3,10/kg Je bespaart €10,35 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix houthakkersbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €31,17 voor 4 stuks€41,56 Per stuk€7,79€10,39€3,12/kg Je bespaart €10,39 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix oudegranenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €28,47 voor 4 stuks€37,96 Per stuk€7,12€9,49€2,85/kg Je bespaart €9,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix roggebrood 2,5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €19,17 voor 4 stuks€25,56 Per stuk€4,79€6,39€1,92/kg Je bespaart €6,39 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix roggedesembrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99€2,40/kg Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix sojabrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €23,37 voor 4 stuks€31,16 Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg Je bespaart €7,79 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix speltbrood wit 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €31,17 voor 4 stuks€41,56 Per stuk€7,79€10,39€3,12/kg Je bespaart €10,39 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix speltdesembrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €25,47 voor 4 stuks€33,96 Per stuk€6,37€8,49€2,55/kg Je bespaart €8,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix tarwebrood lichtbruin 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €16,47 voor 4 stuks€21,96 Per stuk€4,12€5,49€1,65/kg Je bespaart €5,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix teffbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €31,17 voor 4 stuks€41,56 Per stuk€7,79€10,39€3,12/kg Je bespaart €10,39 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix vezelvolkorenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €19,17 voor 4 stuks€25,56 Per stuk€4,79€6,39€1,92/kg Je bespaart €6,39 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix volkoren speltbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €31,17 voor 4 stuks€41,56 Per stuk€7,79€10,39€3,12/kg Je bespaart €10,39 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix volkorenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €17,37 voor 4 stuks€23,16 Per stuk€4,34€5,79€1,74/kg Je bespaart €5,79 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix Waldkorn® 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €34,47 voor 4 stuks€45,96 Per stuk€8,62€11,49€3,45/kg Je bespaart €11,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix wit boerenbrood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €17,37 voor 4 stuks€23,16 Per stuk€4,34€5,79€1,74/kg Je bespaart €5,79 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix zoet wit brood 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €24,57 voor 4 stuks€32,76 Per stuk€6,14€8,19€2,46/kg Je bespaart €8,19 op 4 stuks
-25% Bewaar Aveve Aveve Classic broodmix zonnetarwe met pitten 2.5 kg MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €23,37 voor 4 stuks€31,16 Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg Je bespaart €7,79 op 4 stuks