Voeding in promotie

Alle 1.733 actuele promoties op voeding van 23 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 02/10/2026 · 09:28

1.733 promoties

CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg) -50%
AldiNog tot morgen

CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€5,29
voor 2 stuks€10,58
Per stuk€2,65€5,29€2,65/kg
Je bespaart €5,29 op 2 stuks
Gold Kattenvoeding -33%
Organix Babyvoeding -25%
Purina ONE Kattenvoeding -25%
Edgard & Cooper Vlees -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Edgard & Cooper Vlees

Je betaalt
vanaf€2,00
voor 2 stuks
Per stuk€1,00vanaf €7,47/kg
Je bespaart €0,67 op 2 stuks
Gourmet Kattenvoeding -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Gourmet Kattenvoeding

Je betaalt
vanaf€1,64
voor 2 stuks
Per stuk€0,82vanaf €6,68/kg
Je bespaart €0,55 op 2 stuks

Alle 1.733 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie

Hoeveel promoties zijn er op voeding deze week?

Er zijn 1.733 actuele promoties op voeding, bij 23 Belgische winkels (bijgewerkt 2/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op voeding?

Holland & Barrett, met 531 promoties, gevolgd door Aveve (430) en Kruidvat (205).

Wat is de grootste korting op voeding?

-70% op Biocyte Zink Liposoom 60 capsules bij Medi-Market.

Welke promoties op voeding lopen binnenkort af?

833 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg) bij Aldi (tot 3/10), CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10), DELUXE Hertenragout bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op voeding?

2e aan korting: 694 van de 1.733 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.