Vitamine in promotie

Alle 341 actuele promoties op vitamine van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

341 promoties

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen

60% korting
50 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 1 stuk
Per stukvanaf €0,04
Je bespaart €8,99
De Tuinen Vitamine A Serum - 30ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Vitamine A Serum - 30ml

55% korting
Je betaalt
€6,29
voor 1 stuk€13,99
Per liter€209,67€466,34
Je bespaart €7,70
Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml

55% korting
Je betaalt
€4,04
voor 1 stuk€8,99
Per liter€53,87€119,87
Je bespaart €4,95
Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml

55% korting
Je betaalt
€6,29
voor 1 stuk€13,99
Per liter€209,67€466,34
Je bespaart €7,70
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

1+1 gratis
31 producten
Je betaalt
vanaf€3,49
voor 2 stuks
Per stuk€1,75vanaf €26,67/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen

1+1 gratis
161 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €0,02/st
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
1+1 gratis op Lucovitaal vitamines & supplementen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Lucovitaal vitamines & supplementen

1+1 gratis
100 producten
Je betaalt
vanaf€4,99
voor 2 stuks
Per stuk€2,50vanaf €0,02/st
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Lucovitaal Vitamine -50%
Davitamon Baby + Vitamine D Olie 25ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Davitamon Baby + Vitamine D Olie 25ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€374,80/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,74vanaf €26,87/l
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
Earth·Line Reinigingsmelk Vitamine E - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Earth·Line Reinigingsmelk Vitamine E - 200ml

Earth Line
2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€74,95/l
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
Earth·Line Vitamine E Face Wash Gel - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Earth·Line Vitamine E Face Wash Gel - 200ml

Earth Line
2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€74,95/l
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
Earth·Line Vitamine E Littekenolie - 30ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Earth·Line Vitamine E Littekenolie - 30ml

Earth Line
2e product 50% korting
Je betaalt
€37,48
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€18,74€24,99€624,67/l
Je bespaart €12,50 op 2 stuks

Alle 341 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Vitamine in promotie

Hoeveel promoties zijn er op vitamine deze week?

Er zijn 341 actuele promoties op vitamine, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op vitamine?

Holland & Barrett, met 234 promoties, gevolgd door Kruidvat (47) en Medi-Market (39).

Wat is de grootste korting op vitamine?

-60% op De Tuinen Vitamine C + Hyaluronzuur Nachtcrème - 50ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op vitamine lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: BIOVER Vitamines bij Aldi (tot 3/10), CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op vitamine?

2e aan korting: 183 van de 341 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.