Ortis in promotie

Alle 25 actuele promoties op Ortis van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

25 promoties

Ortis Ferro Vital 24 Tabletten -50%
Medi-Market

Ortis Ferro Vital 24 Tabletten

Voordeel -50%
Je betaalt
€8,33
voor 24 stuks€16,66
Per stuk€0,35€0,70
Je bespaart €8,33 op 24 stuks
Ortis Propex Spray 24ml -40%
Medi-Market

Ortis Propex Spray 24ml

Voordeel -40%
Je betaalt
€6,78
voor 1 stuk€11,30
Per liter€282,50€470,83
Je bespaart €4,52
Ortis Propex Express 45 Tabletten -30%
Medi-Market

Ortis Propex Express 45 Tabletten

Voordeel -30%
Je betaalt
€10,71
voor 45 stuks€15,30
Per stuk€0,24€0,34
Je bespaart €4,59 op 45 stuks
Ortis Easy Digest - 10x15ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ortis Easy Digest - 10x15ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€10,49€13,99€69,93/l
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
Ortis IntestiNorm - 36 tabletten -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ortis IntestiNorm - 36 tabletten

2e product 50% korting
Je betaalt
€19,48
voor 72 stuks (2 × 36)€25,98
Per stuk€0,27€0,36
Je bespaart €6,50 op 72 stuks
Ortis Lever-Zuivering (60 Tabletten) -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ortis Lever-Zuivering (60 Tabletten)

2e product 50% korting
Je betaalt
€23,70
voor 120 stuks (2 × 60)€31,60
Per stuk€0,20€0,27
Je bespaart €7,90 op 120 stuks
Ortis Ortilax - 90 tabletten -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ortis Ortilax - 90 tabletten

2e product 50% korting
Je betaalt
€18,43
voor 180 stuks (2 × 90)€24,58
Per stuk€0,10€0,13
Je bespaart €6,15 op 180 stuks
Ortis Red Energy Original Vloeibaar Bio -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ortis Red Energy Original Vloeibaar Bio

2e product 50% korting
Je betaalt
€26,98
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€13,49€17,99
Je bespaart €9,00 op 2 stuks
Ortis ToniVen Bloedsomloop (60 Tabletten) -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ortis ToniVen Bloedsomloop (60 Tabletten)

2e product 50% korting
Je betaalt
€34,48
voor 120 stuks (2 × 60)€45,98
Per stuk€0,29€0,39
Je bespaart €11,50 op 120 stuks

Promoties laden…

Vragen over Ortis in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Ortis deze week?

Er zijn 25 actuele promoties op Ortis, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Ortis?

Holland & Barrett, met 13 promoties, gevolgd door Medi-Market (11) en Colruyt (1).

Wat is de grootste korting op Ortis?

-50% op Ortis Curmaflex Gewrichten 30 Tabletten bij Medi-Market.

Welke soort korting komt het meest voor op Ortis?

% korting: 12 van de 25 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.