Verf in promotie

Alle 212 actuele promoties op verf van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 02/10/2026 · 09:28

212 promoties

1+1 gratis op muurverf -50%
Brico

1+1 gratis op muurverf

1+1 gratismet Brico klantenkaart
100 producten
Je betaalt
vanaf€39,99
voor 2 stuks
Per stuk€20,00
Je bespaart €39,99 op 2 stuks
Behangpapier -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Behangpapier -25%

Promo 25%
1369 producten
Je betaalt
vanaf€11,99
voor 1 stuk
Je bespaart €4,00
20% korting vanaf 2 art. nr keuze op speciaalverf -20%
Gamma

20% korting vanaf 2 art. nr keuze op speciaalverf

20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart
273 producten
Je betaalt
vanaf€9,99
per stuk · bij 2 stuks
Je bespaart €2,50
20% korting vanaf 2 art. nr keuze op verfbenodigdheden -20%
Gamma

20% korting vanaf 2 art. nr keuze op verfbenodigdheden

20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart
166 producten
Je betaalt
vanaf€0,99
per stuk · bij 2 stuks
Per stukvanaf €0,16
Je bespaart €0,25
Levis symply refresh -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis symply refresh -20%

-20% op Levis symply refresh bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
50 producten
Je betaalt
vanaf€27,18
voor 2 stuks
Per stuk€13,59vanaf €29,60/l
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
20% korting op speciaalverf -20%
Gamma

20% korting op speciaalverf

20% korting
59 producten
Je betaalt
vanaf€7,19
voor 1 stuk
Je bespaart €1,80
20% korting vanaf 2 art. nr keuze op beits -20%
Gamma

20% korting vanaf 2 art. nr keuze op beits

20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart
292 producten
Je betaalt
vanaf€7,69
per stuk · bij 2 stuks
Je bespaart €1,92
V33 verf vloer en trap -20%
Magneetverf -74%
Kwantum

Magneetverf

-74%
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€19,00
Je bespaart €14,00
Schoolbordverf -71%
Kwantum

Schoolbordverf

-71%
Je betaalt
€3,75
voor 1 stuk€13,00
Je bespaart €9,25
1+2 gratis op testers & mengtubes -67%
HuboTot zo 4/10

1+2 gratis op testers & mengtubes

1+2 gratis
104 producten
Je betaalt
€2,99
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,00€2,99€33,33/l
Je bespaart €5,98 op 3 stuks
Promo 50% op lakken -50%
HuboTot do 31/12

Promo 50% op lakken

Promo 50%
82 producten
Je betaalt
vanaf€5,49
voor 1 stuk
Per litervanaf €15,99
Je bespaart €5,49
1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf -50%
HuboTot zo 4/10

1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf

1+1 gratis (goedkoopste gratis)
45 producten
Je betaalt
vanaf€42,99
voor 2 stuks
Per stuk€21,50vanaf €6,25/l
Je bespaart €42,99 op 2 stuks
Promo 50% op muurverf & plafondverf -50%
HuboTot zo 28/2

Promo 50% op muurverf & plafondverf

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €1,50
Je bespaart €14,99
Muurverf Mat Antraciet -50%
Kwantum

Muurverf Mat Antraciet

-50%
Je betaalt
€10,50
voor 1 stuk€21,00
Je bespaart €10,50
Muurverf Mat Grijs -50%
Kwantum

Muurverf Mat Grijs

-50%
Je betaalt
€10,50
voor 1 stuk€21,00
Je bespaart €10,50

Alle 212 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verf in promotie

Hoeveel promoties zijn er op verf deze week?

Er zijn 212 actuele promoties op verf, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 2/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op verf?

Gamma, met 119 promoties, gevolgd door Hubo (44) en Kwantum (18).

Wat is de grootste korting op verf?

-74% op Magneetverf bij Kwantum.

Welke promoties op verf lopen binnenkort af?

20 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Behangpapier -25% bij Hubo (tot 4/10), Levis symply refresh -20% bij Hubo (tot 4/10), 1+2 gratis op testers & mengtubes bij Hubo (tot 4/10).

Welke soort korting komt het meest voor op verf?

% korting: 195 van de 212 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.