Spray in promotie

Alle 241 actuele promoties op spray van 20 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

241 promoties

Nivea Men Spray -52%
AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6 -50%
CarrefourTot ma 12/10

AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6

Glade
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€9,99
voor 2 stuks
Per stuk€5,00vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Odorex Spray -50%
KruidvatTot zo 4/10

Odorex Spray

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,40vanaf €16,00/l
Je bespaart €4,79 op 2 stuks
Quies Oorspray -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Quies Oorspray

-50%
Je betaalt
€9,72
voor 1 stuk€19,45
Per liter€97,25€194,60
Je bespaart €9,73
Ruitenreiniger Spray -50%
Di

Ruitenreiniger Spray

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Therme Spray -50%
Zero% Extra Control - Spray -50%
Di

Zero% Extra Control - Spray

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€2,10€4,19
Je bespaart €4,19 op 2 stuks

Alle 241 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Spray in promotie

Hoeveel promoties zijn er op spray deze week?

Er zijn 241 actuele promoties op spray, bij 20 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op spray?

Kruidvat, met 102 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (27) en Medi-Market (21).

Wat is de grootste korting op spray?

-60% op De Tuinen Spray bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op spray lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer VANISH Oxi Action-spray, 2 st. (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), Multinorm Spierspray (150 ml) bij Aldi (tot 3/10), VILEDA 1-2-Spray one spraymop bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op spray?

Gratis erbij: 64 van de 241 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.