Snack in promotie

Alle 857 actuele promoties op snack van 26 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

857 promoties

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
2+2 gratis op aanbiedingen voor je hond -50%
Claro Dark coconut snackables -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Claro Dark coconut snackables

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€25,00/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Claro Dark ginger cubes snackables -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Claro Dark ginger cubes snackables

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€25,00/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Claro Dark raspberry snackables -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Claro Dark raspberry snackables

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€25,00/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
2+2 gratis op aanbiedingen voor je kat -50%

Alle 857 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Snack in promotie

Hoeveel promoties zijn er op snack deze week?

Er zijn 857 actuele promoties op snack, bij 26 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op snack?

Aveve, met 329 promoties, gevolgd door Intratuin (108) en Holland & Barrett (88).

Wat is de grootste korting op snack?

-50% op Holland & Barrett Bombay Protein Mix - 210g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op snack lopen binnenkort af?

8 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g) bij Aldi (tot 1/10), NESTLÉ Snacks (28 g, 28 g/35 g) bij Aldi (tot 1/10), TROLLI Halloweenmix uitdeelzakjes bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op snack?

Gratis erbij: 389 van de 857 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.