Poeder in promotie

Alle 146 actuele promoties op poeder van 25 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

146 promoties

Ariel Poeder -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ariel Poeder

Voor €9,99met Bonuskaart
+1 variant
Je betaalt
€9,99
voor 25 stuks€19,99
Per stuk€0,40€0,80
Je bespaart €10,00 op 25 stuks
Dash Poeder original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Poeder original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,99
voor 50 stuks (2 × 25)€27,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €13,99 op 50 stuks
DCM poederverstuiver -50%
GammaTot do 31/12

DCM poederverstuiver

50% korting
Je betaalt
€22,49
voor 1 stuk€44,99
Je bespaart €22,50
Holland & Barrett Poeder -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Holland & Barrett Poeder

Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €65,00/kg
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen -50%
1+1 gratis op Holland & Barrett sportvoeding -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Holland & Barrett sportvoeding

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 2 stuks
Per stuk€7,50vanaf €18,00/kg
Je bespaart €14,99 op 2 stuks
Promo 50% op muurverf & plafondverf -50%
Lucovitaal Collageen Beauty Poeder - 54g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lucovitaal Collageen Beauty Poeder - 54g

1+1 gratis
Je betaalt
€22,99
voor 2 stuks€45,98
Per stuk€11,49€22,99€212,78/kg
Je bespaart €22,99 op 2 stuks
panty 20 denier mat - 4 stuks poeder -50%
HEMATot ma 5/10

panty 20 denier mat - 4 stuks poeder

2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 16 stuks (4 × 4)€43,96
Per stuk€1,38€2,76
Je bespaart €21,98 op 16 stuks
Kruidvat Mentholpoeder 100g -37%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Mentholpoeder 100g

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,50€3,99€25,00/kg
Je bespaart €2,98 op 2 stuks
Biotona Poeder -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Poeder

Je betaalt
vanaf€19,34
voor 2 stuks
Per stuk€9,67vanaf €48,35/kg
Je bespaart €6,45 op 2 stuks
2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken

Je betaalt
vanaf€14,68
voor 2 stuks
Per stuk€7,34vanaf €36,70/kg
Je bespaart €4,89 op 2 stuks
Fairtrade Original Cacaopoeder -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Fairtrade Original Cacaopoeder

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,74
voor 1 stuk€4,99
Per kg€29,92€39,92
Je bespaart €1,25
Green Sweet Icing Poedersuiker - 225g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Green Sweet Icing Poedersuiker - 225g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,19
voor 2 stuks€13,58
Per stuk€5,09€6,79€22,62/kg
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
Jacob Hooy Poeder -25%
Jacob Hooy Vanillepoeder – 30g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vanillepoeder – 30g

2e product 50% korting
Je betaalt
€26,98
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€13,49€17,99€449,67/l
Je bespaart €9,00 op 2 stuks
Jacob Hooy Wijnsteenbakpoeder -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Wijnsteenbakpoeder

2e product 50% korting
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€29,92/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks

Alle 146 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Poeder in promotie

Hoeveel promoties zijn er op poeder deze week?

Er zijn 146 actuele promoties op poeder, bij 25 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op poeder?

Kruidvat, met 37 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (33) en Medi-Market (14).

Wat is de grootste korting op poeder?

-67% op Sun Classic | Vaatwaspoeder | Regular | 2.5kg bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke promoties op poeder lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: TESOROS DEL SUR Poeder voor crema catalana en flanpudding (80 g /95 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op poeder?

2e aan korting: 43 van de 146 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.