Olie in promotie

Alle 99 actuele promoties op olie van 18 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

99 promoties

De Tuinen Olie -60%
Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€2,50€5,99€16,67/l
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

1+1 gratis
62 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €40,00/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Johnson's Baby Baby olie | Aloë -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Johnson's Baby Baby olie | Aloë

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,25
voor 2 stuks€14,50
Per stuk€3,62€7,25€12,07/l
Je bespaart €7,25 op 2 stuks
Oliespuit 200ML Crystal Foodie -50%
CarrefourTot ma 12/10

Oliespuit 200ML Crystal Foodie

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Olieverbruikverminderaar 325ml -36%
HuboTot ma 2/8

Olieverbruikverminderaar 325ml

Promo 35%
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€15,49
Per liter€30,74€47,66
Je bespaart €5,50
2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken -33%
Berber Olie -30%
Di

Berber Olie

WAAM
-30%
Je betaalt
€9,09
voor 1 stuk€12,99
Per liter€121,20€173,20
Je bespaart €3,90
Jojoba Olie -30%
Di

Jojoba Olie

WAAM
-30%
Je betaalt
€7,69
voor 1 stuk€10,99
Per liter€102,53€146,53
Je bespaart €3,30
Talika Vitale Olie 30 ml -30%
Medi-Market

Talika Vitale Olie 30 ml

Voordeel -30%
Je betaalt
€33,66
voor 1 stuk€48,09
Per liter€1.122,00€1.603,00
Je bespaart €14,43
Davitamon Baby + Vitamine D Olie 25ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Davitamon Baby + Vitamine D Olie 25ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€374,80/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
Eczeem Olie Huid & Bad - 100ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Eczeem Olie Huid & Bad - 100ml

Grahams
2e product 50% korting
Je betaalt
€32,98
voor 2 stuks€43,98
Per stuk€16,49€21,99€164,90/l
Je bespaart €11,00 op 2 stuks
Fushi Bio Koudgeperste Castor Olie - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Fushi Bio Koudgeperste Castor Olie - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€10,49€13,99€41,96/l
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
2e product 50% korting op Jacob Hooy natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Jacob Hooy natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €149,67/l
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
Olie-Kalk Liniment - 750 ml -25%
Di

Olie-Kalk Liniment - 750 ml

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99€11,99/l
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
2e product 50% korting op Physalis natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Physalis natuurlijke verzorging

2e product 50% korting
77 producten
Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,74vanaf €89,90/l
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
Vitapiû 4 oliën 750 ml -25%
CarrefourTot ma 12/10

Vitapiû 4 oliën 750 ml

Costa d'Oro
-25%
Je betaalt
€4,27
voor 1 stuk€5,69
Per liter€5,70€7,60
Je bespaart €1,42
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€20,98
voor 2 stuks
Per stuk€10,49vanaf €52,45/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Zechsal Magnesium Olie - 100ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Zechsal Magnesium Olie - 100ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€23,38
voor 2 stuks€31,18
Per stuk€11,69€15,59€116,90/l
Je bespaart €7,80 op 2 stuks
Ornament Crispy Chili Olie -20%
Kwantum

Ornament Crispy Chili Olie

-20% v.a. 2 artikelen
Je betaalt
€6,40
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€3,20€4,00
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
Olieradiator 1500W -17%
HuboTot ma 30/11

Olieradiator 1500W

Promo 16%
Je betaalt
€74,99
voor 1 stuk€89,99
Je bespaart €15,00

Alle 99 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Olie in promotie

Hoeveel promoties zijn er op olie deze week?

Er zijn 99 actuele promoties op olie, bij 18 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op olie?

Holland & Barrett, met 33 promoties, gevolgd door Kruidvat (11) en Di (9).

Wat is de grootste korting op olie?

-60% op De Tuinen Olie bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op olie lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: VITA D'OR Frituurolie XXL bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op olie?

% korting: 38 van de 99 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.