Nail in promotie

Alle 17 actuele promoties op nail van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

17 promoties

Glitter High Coverage Nail Polish -35%
Di

Glitter High Coverage Nail Polish

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
Nail care expansion 2-in-1 base -35%
Di

Nail care expansion 2-in-1 base

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€486,67/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Nail care expansion 7-in-1 -35%
Di

Nail care expansion 7-in-1

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€486,67/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Nail Nurse Cuticle Repair Oil -35%
Di

Nail Nurse Cuticle Repair Oil

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€730,00/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Strengthening Nail Polish Remover -35%
Di

Strengthening Nail Polish Remover

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,19
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,59€3,99€259,00/l
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Wonder'bond Care+Color Nail Polish -35%
Di

Wonder'bond Care+Color Nail Polish

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€9,09
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€4,54€6,99
Je bespaart €4,89 op 2 stuks
Depend Myrrh & Avocado Nail Oil 8ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Myrrh & Avocado Nail Oil 8ml

Depend Gel iQ
2e halve prijs
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€655,00/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Essie Nagellak
Supergel glitter top coat 2 glitter -35%
Di

Supergel glitter top coat 2 glitter

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00€216,67/l
Je bespaart €2,80 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Nail in promotie

Hoeveel promoties zijn er op nail deze week?

Er zijn 17 actuele promoties op nail, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op nail?

Di, met 8 promoties, gevolgd door Kruidvat (7) en ICI Paris XL (2).

Wat is de grootste korting op nail?

-50% op ONLY YOU Nail bij ICI Paris XL.

Welke soort korting komt het meest voor op nail?

2e aan korting: 12 van de 17 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.