Lak in promotie

Alle 32 actuele promoties op lak van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

32 promoties

Promo 50% op lakken -50%
HuboTot do 31/12

Promo 50% op lakken

Promo 50%
82 producten
Je betaalt
vanaf€5,49
voor 1 stuk
Per litervanaf €15,99
Je bespaart €5,49
Promo 33% op lakken -33%
HuboTot za 31/10

Promo 33% op lakken

Promo 33%
57 producten
Je betaalt
vanaf€4,95
voor 1 stuk
Per litervanaf €21,25
Je bespaart €2,44
Levis Ambiance -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Levis Ambiance -25%

-25% op Levis Ambiance bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
59 producten
Je betaalt
vanaf€64,48
voor 2 stuks
Per stuk€32,24vanaf €40,50/l
Je bespaart €21,49 op 2 stuks
Selectie verf -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Selectie verf -20%

Je betaalt
vanaf€65,58
voor 2 stuks
Per stuk€32,79vanaf €38,08/l
Je bespaart €16,39 op 2 stuks
Levis essentials -20% -20%
Levis expert -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis expert -20%

-20% op Levis expert bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
123 producten
Je betaalt
vanaf€31,98
voor 2 stuks
Per stuk€15,99vanaf €41,60/l
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
Levis symply refresh -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis symply refresh -20%

-20% op Levis symply refresh bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
25 producten
Je betaalt
vanaf€27,18
voor 2 stuks
Per stuk€13,59vanaf €42,00/l
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Laken Wieg Family -16%
Happyland

Laken Wieg Family

Koopje!
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€11,95
Je bespaart €1,96
Lakset 3-delig -4%
HuboTot ma 2/11

Lakset 3-delig

Promo 3%
Je betaalt
€2,79
voor 1 stuk€2,89
Je bespaart €0,10
Promo 38% op lakken -38%
HuboTot do 31/12

Promo 38% op lakken

Promo 38%
28 producten
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€12,99
Per liter€19,98€32,48
Je bespaart €5,00
V33 verf vloer en trap -20%
V33 vloer- en trapverf Renovatie Perfection -20%

Promoties laden…

Vragen over Lak in promotie

Hoeveel promoties zijn er op lak deze week?

Er zijn 32 actuele promoties op lak, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op lak?

Hubo, met 12 promoties, gevolgd door Gamma (3) en Happyland (3).

Wat is de grootste korting op lak?

-67% op Nike NBA LA Lakers James #23 Icon Jersey bij JD Sports.

Welke promoties op lak lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: KRONBORG Laken SANDRA satijn 150x250 wit bij JYSK (tot 1/10), KRONBORG Laken SANDRA satijn 240x260 wit bij JYSK (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op lak?

% korting: 22 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.