Creme in promotie

Alle 449 actuele promoties op creme van 27 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

449 promoties

Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiTot za 3/10

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,50€1,49€9,93/l
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Crème 125 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Crème 125 g

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€3,15
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€1,57€3,15€12,56/kg
Je bespaart €3,15 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

1+1 gratis
37 producten
Je betaalt
vanaf€4,99
voor 2 stuks
Per stuk€2,50vanaf €30,00/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
De Tuinen Slakkencrème - 120ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Slakkencrème - 120ml

50% korting
Je betaalt
€24,99
voor 1 stuk€49,99
Per liter€208,25€416,58
Je bespaart €25,00
Free Kleefcrème -50%
Di

Free Kleefcrème

COREGA
2+2 gratis
Je betaalt
€19,18
voor 4 stuks€38,36
Per stuk€4,79€9,59€68,43/kg
Je bespaart €19,18 op 4 stuks
Kneipp 5-In-1 Voetcrème 75ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp 5-In-1 Voetcrème 75ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,49
voor 2 stuks€18,98
Per stuk€4,75€9,49€63,33/l
Je bespaart €9,49 op 2 stuks
Kneipp Hyaluron Handcrème 75ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Hyaluron Handcrème 75ml

1+1 gratis
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Max Factor Creme -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Creme

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 2 stuks
Per stuk€7,50vanaf €606,43/kg
Je bespaart €14,99 op 2 stuks
Triple Action Kleefcrème -50%
Di

Triple Action Kleefcrème

COREGA
2+2 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 4 stuks€39,96
Per stuk€5,00€9,99€71,43/kg
Je bespaart €19,98 op 4 stuks

Alle 449 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Creme in promotie

Hoeveel promoties zijn er op creme deze week?

Er zijn 449 actuele promoties op creme, bij 27 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op creme?

Kruidvat, met 187 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (56) en Medi-Market (47).

Wat is de grootste korting op creme?

-67% op Handcrème (3 x 50 ml) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties op creme lopen binnenkort af?

13 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Tapijt ODON 135x190 crème bij JYSK (tot 1/10), Tapijt ODON 160x230 crème bij JYSK (tot 1/10), Tapijt SANDFIOL 130x193 crème bij JYSK (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op creme?

% korting: 122 van de 449 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.