Conditioner in promotie

Alle 83 actuele promoties op conditioner van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

83 promoties

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
John Frieda Conditioner -50%
OGX Haar -50%
Liquid Silk Conditioner 200ml -50%
Di

Liquid Silk Conditioner 200ml

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€12,50/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Aunt Jackie's Conditioner -25%
KruidvatTot zo 4/10

Aunt Jackie's Conditioner

Je betaalt
vanaf€13,48
voor 2 stuks
Per stuk€6,74vanaf €15,53/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Blistex Daily Lip Conditioner -25%
KruidvatTot zo 4/10

Blistex Daily Lip Conditioner

2e halve prijs
Je betaalt
€6,13
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€3,07€4,09
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
CG Curl Deep Conditioner Masker 525ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

CG Curl Deep Conditioner Masker 525ml

2e halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€14,27/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
de conditioner 300ml -25%
HEMATot ma 5/10

de conditioner 300ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€9,97/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€14,23
voor 2 stuks
Per stuk€7,12vanaf €26,87/l
Je bespaart €4,74 op 2 stuks
Lovea Conditioner Monoi & Shea - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lovea Conditioner Monoi & Shea - 200ml

Lovea Bio
2e product 50% korting
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€29,95/l
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
Naïf Kids Shampoo & Conditioner 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Naïf Kids Shampoo & Conditioner 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€37,48/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
New Nordic Hair Volume Conditioner - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Hair Volume Conditioner - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€30,90
voor 2 stuks€41,20
Per stuk€15,45€20,60€61,80/l
Je bespaart €10,30 op 2 stuks
2e product 50% korting op Petal Fresh natuurlijke verzorging -25%
2e product 50% korting op Urtekram natuurlijke verzorging -25%

Alle 83 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Conditioner in promotie

Hoeveel promoties zijn er op conditioner deze week?

Er zijn 83 actuele promoties op conditioner, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op conditioner?

Kruidvat, met 47 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (14) en Di (8).

Wat is de grootste korting op conditioner?

-70% op De Tuinen Knoflook Conditioner Bar - 60g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op conditioner lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: GARNIER ULTRA DOUX Conditioner (2 x 250 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op conditioner?

2e aan korting: 25 van de 83 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.