Baby in promotie

Alle 1.077 actuele promoties op baby van 32 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

1.077 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 5 stuks€20,45
Per stuk€1,64€4,09
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Crocs Classic Clog Baby -57%
JD Sports

Crocs Classic Clog Baby

57% Bespaar
Je betaalt
€15,00
voor 1 stuk€35,00
Je bespaart €20,00
Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€50,00
voor 3 stuks€116,37
Per stuk€16,67€38,79vanaf €0,27 per luier
Je bespaart €66,37 op 3 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€65,00
voor 2 stuks€143,98
Per stuk€32,50€71,99vanaf €0,29 per luier
Je bespaart €78,98 op 2 stuks
Johnson's Baby Baby olie | Aloë -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Johnson's Baby Baby olie | Aloë

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,25
voor 2 stuks€14,50
Per stuk€3,62€7,25€12,07/l
Je bespaart €7,25 op 2 stuks
Pampers Baby-Dry -50%
Pampers Babydoekjes | Water 99% -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Babydoekjes | Water 99%

2+2 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 240 stuks (4 × 60)€16,36
Per stuk€0,03€0,06
Je bespaart €8,18 op 240 stuks
PUMA FlexFocus Baby -50%
JD Sports

PUMA FlexFocus Baby

50% Bespaar
Je betaalt
€15,00
voor 1 stuk€30,00
Je bespaart €15,00
Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€42,99
voor 1080 stuks (2 × 540)€85,98
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €42,99 op 1080 stuks
Pampers Luiers -47%
Fila Heroics Baby -40%
JD Sports

Fila Heroics Baby

40% Bespaar
Je betaalt
€30,00
voor 1 stuk€50,00
Je bespaart €20,00
Uriage Baby 1e Water Lotion 1L -40%
Medi-Market

Uriage Baby 1e Water Lotion 1L

Voordeel -40%
Je betaalt
€11,39
voor 1 stuk€18,98
Per liter€11,39€18,98
Je bespaart €7,59
Pampers Luiers -38%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Luiers

Je betaalt
€28,00
voor 3 stuks€44,97
Per stuk€9,33€14,99vanaf €0,22 per luier
Je bespaart €16,97 op 3 stuks
Baby Vertongen -37%
Standaard BoekhandelTot do 5/11

Baby Vertongen

Nu €5,00 i.p.v. €7,99
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€7,99
Je bespaart €2,99
Cropped Baby Tee Ladies -36%
Sports Direct

Cropped Baby Tee Ladies

Jack Wills
2 voor €28
Je betaalt
€28,00
voor 2 stuks€44,00
Per stuk€14,00€22,00
Je bespaart €16,00 op 2 stuks
baby lotiondoekjes - 3x72 stuks -33%
HEMATot ma 5/10

baby lotiondoekjes - 3x72 stuks

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€10,58
voor 216 stuks (3 × 72)€15,87
Per stuk€0,05€0,07
Je bespaart €5,29 op 216 stuks
babydoekjes met 99.4% water -33%
HEMATot ma 5/10

babydoekjes met 99.4% water

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€4,18
voor 3 stuks€6,27
Per stuk€1,39€2,09
Je bespaart €2,09 op 3 stuks

Alle 1.077 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby in promotie

Hoeveel promoties zijn er op baby deze week?

Er zijn 1.077 actuele promoties op baby, bij 32 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op baby?

Kruidvat, met 263 promoties, gevolgd door HEMA (202) en Delhaize (120).

Wat is de grootste korting op baby?

-75% op Newborn 50-68 Groene salopette bij JBC.

Welke promoties op baby lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: INFANTINO Speelmat bij Lidl (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op baby?

Nieuwe prijs: 288 van de 1.077 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.