-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Grimbergen abdijbier -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +1 variant Grimbergen abdijbier blond 6,7% 8x33cl€6,30Grimbergen abdijbier dubbel 6,5% 8x33cl€6,65 Je betaalt vanaf€18,90 voor 3 stuks Per stuk€6,30vanaf €2,39/l Je bespaart €9,44 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Leffe abdijbier -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +2 varianten Leffe abdijbier blond 6,6% 8x33cl€6,39Leffe abdijbier bruin 6,5% 8x33cl€6,59Leffe abdijbier bruin 6,5% blik 50cl€1,76 Je betaalt vanaf€5,28 voor 3 stuks Per stuk€1,76vanaf €2,42/l Je bespaart €2,64 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous abdijbier -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +1 variant Maredsous abdijbier blond 6,5% 6x33cl€6,99Maredsous abdijbier tripel 10% 6x33cl€8,75 Je betaalt vanaf€20,96 voor 3 stuks Per stuk€6,99vanaf €3,53/l Je bespaart €10,46 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Tongerlo Abdijbier blond 6% 4x33cl -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €13,18 voor 3 stuks€19,77 Per stuk€4,39€6,59€3,33/l Je bespaart €6,59 op 3 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Tongerlo en Super 8: Lux abdijbier blond 6%, IPA 6,0% en 3 andere -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€10,38 voor 3 stuks Per stuk€3,46 Je bespaart €5,18 op 3 stuks
-30% Bewaar ColruytTot di 6/10 Grimbergen abdijbier — 2 varianten -25% vanaf 2 st / -30% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€19,32 voor 3 stuks Per stuk€6,44€2,44/l Je bespaart €8,28 op 3 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Belgisch Abdijbier 0.0% Alc. 2e aan -50% +1 variant Belgisch Abdijbier 0.0% Alc. Blond Blikken 6 x 33 cl€6,22Belgisch Abdijbier 0.0% Alc. Bruin Blikken 6 x 330 ml€6,29 Je betaalt vanaf€12,43 voor 2 stuks Per stuk€6,22vanaf €3,14/l Je bespaart €4,14 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Belgisch Abdijbier 2e aan -50% +1 variant Belgisch Abdijbier Blond 0.0% Alc. Flessen 4 x 33 cl€4,34Belgisch Abdijbier Bruin 0.0% Alc. Flessen 4 x 33 cl€4,46 Je betaalt vanaf€8,69 voor 2 stuks Per stuk€4,34vanaf €3,29/l Je bespaart €2,90 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Leffe Abdijbier 2e aan -50%met SuperPlus +2 varianten Leffe Abdijbier | Alcoholvrij | 0% alc | Blik€6,22Leffe Abdijbier | Alcoholvrij | 0% alc | Fles€4,42Leffe Abdijbier | Bruin | 0% alc | Blik€6,52 Je betaalt vanaf€8,83 voor 2 stuks Per stuk€4,42vanaf €3,14/l Je bespaart €2,94 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Tongerlo Abdijbier | Blond | 6% | Fles 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €9,88 voor 2 stuks€13,18 Per stuk€4,94€6,59€3,74/l Je bespaart €3,30 op 2 stuks
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Leffe Abdijbier | Bruin | 6,5% alc | Fles 3=gratis levering Je betaalt €9,89 voor 1 stuk Per liter€3,75
-25% Bewaar Prik & Tik Grimbergen Blond (6+2) clip 8 x 33cl Promo Je betaalt €9,66 voor 1 stuk€12,88 Per liter€3,66€4,88 Je bespaart €3,22
-25% Bewaar Prik & Tik Grimbergen Dubbel (6+2) clip 8 x 33cl Promo Je betaalt €9,66 voor 1 stuk€12,88 Per liter€3,66€4,88 Je bespaart €3,22
-25% Bewaar Prik & Tik Tongerlo Blond clip 4 x 33cl 2e aan -50% Je betaalt €10,86 voor 2 stuks€14,48 Per stuk€5,43€7,24€4,11/l Je bespaart €3,62 op 2 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Tongerlo Bruin clip 4 x 33cl 2e aan -50% Je betaalt €10,86 voor 2 stuks€14,48 Per stuk€5,43€7,24€4,11/l Je bespaart €3,62 op 2 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Tongerlo Tripel clip 4 x 33cl 2e aan -50% Je betaalt €12,48 voor 2 stuks€16,64 Per stuk€6,24€8,32€4,73/l Je bespaart €4,16 op 2 stuks