SodaStream in promotie

Alle 21 actuele promoties op SodaStream van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

21 promoties

7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Mirinda Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mirinda Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Pepsi Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pepsi Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream 7UP Free siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream 7UP Free siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream 7UP siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream 7UP siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream Miranda siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream Miranda siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream Pepsi Max siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream Pepsi Max siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream Pepsi siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream Pepsi siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Sodastream Siroop | Lipton Green Ice Tea -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Sodastream Siroop | Lipton Green Ice Tea

-€6,99 voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€10,59/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Sodastream Cylinder 60L | Eco -18%
DelhaizeTot wo 7/10

Sodastream Cylinder 60L | Eco

-€6,99 voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€31,98
voor 3 stuks€38,97
Per stuk€10,66€12,99
Je bespaart €6,99 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over SodaStream in promotie

Hoeveel promoties zijn er op SodaStream deze week?

Er zijn 21 actuele promoties op SodaStream, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op SodaStream?

Hubo, met 10 promoties, gevolgd door Carrefour (5) en Delhaize (4).

Wat is de grootste korting op SodaStream?

-53% op SodaStream Gigapack Terra bruiswatertoestel zwart bij Hubo, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op SodaStream?

Gratis erbij: 15 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.