SANEX in promotie

Alle 32 actuele promoties op SANEX van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

32 promoties

Derma Care Invisible -50%
Di

Derma Care Invisible

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€50,00/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Derma Care Protector - 48h -50%
Di

Derma Care Protector - 48h

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€45,80/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Derma Care Protector Stick 48u -50%
Di

Derma Care Protector Stick 48u

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€53,85/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Dermo Men Sensitive 72H -50%
Di

Dermo Men Sensitive 72H

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€2,10€4,19€14,00/l
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Gevoelige Huid 72h Roll-on -50%
Di

Gevoelige Huid 72h Roll-on

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€2,40€4,79€45,28/l
Je bespaart €4,79 op 2 stuks
Men Natur Protect Roll On -50%
Di

Men Natur Protect Roll On

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€2,10€4,19€42,00/l
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Natur Protect Aloë Vera Roll-On -50%
Di

Natur Protect Aloë Vera Roll-On

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€2,40€4,79€48,00/l
Je bespaart €4,79 op 2 stuks
Skin Therapy - Atopisch eczeem -50%
Di

Skin Therapy - Atopisch eczeem

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€8,33/l
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Skin Therapy - Dry Skin -50%
Di

Skin Therapy - Dry Skin

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€8,33/l
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Skin Therapy Douchegel Dry Skin 450ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Skin Therapy Douchegel Dry Skin 450ml

Sanex
1+1 gratis
Je betaalt
€7,69
voor 2 stuks€15,38
Per stuk€3,85€7,69€8,12/l
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
SKIN THERAPY zorgt voor minder talg -50%
CarrefourTot ma 5/10

SKIN THERAPY zorgt voor minder talg

Sanex
1+1 gratis
Je betaalt
€7,69
voor 2 stuks€15,38
Per stuk€3,85€7,69€8,11/l
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
Zero% Extra Control - Roll On -50%
Di

Zero% Extra Control - Roll On

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€5,19
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€2,60€5,19€52,00/l
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
Zero% Extra Control - Spray -50%
Di

Zero% Extra Control - Spray

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€2,10€4,19
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Zero% Respect & Control -50%
Di

Zero% Respect & Control

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€45,80/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Zero% Sensitive -50%
Di

Zero% Sensitive

SANEX
1+1 gratis
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€50,00/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Sanex Protect douchegel Pure -14%
ActionTot di 6/10

Sanex Protect douchegel Pure

Weekactie
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,49
Per liter€3,93€4,59
Je bespaart €0,50
Sanex Protect douchegel Respect -14%
ActionTot di 6/10

Sanex Protect douchegel Respect

Weekactie
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,49
Per liter€3,93€4,59
Je bespaart €0,50

Promoties laden…

Vragen over SANEX in promotie

Hoeveel promoties zijn er op SANEX deze week?

Er zijn 32 actuele promoties op SANEX, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op SANEX?

Di, met 19 promoties, gevolgd door Kruidvat (5) en Action (4).

Wat is de grootste korting op SANEX?

-50% op SANEX Deospray Sanex Natur Protect Aloë Vera bij Di.

Welke promoties op SANEX lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: SANEX Douchegel skin therapy (2 x 450 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op SANEX?

Gratis erbij: 27 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.