Portugal in promotie

Alle 24 actuele promoties op Portugal op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

24 promoties

Porta 6 Rood 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Porta 6 Rood 75cl

Portugal
1+1 gratis
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€6,00/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Porta 6 Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Porta 6 Wit 75cl

Portugal
1+1 gratis
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€6,00/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Alentejano Pousio Selection Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alentejano Pousio Selection Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Alentejo JP Ramos Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alentejo JP Ramos Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Alto Pina Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alto Pina Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Cancellus Premium Tinto Rood 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Cancellus Premium Tinto Rood 75 cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Curvos Superior Vinho Verde Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Curvos Superior Vinho Verde Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Douro Monte Cascas Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Douro Monte Cascas Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€11,99/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Douro Perspectiva Grande Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Douro Perspectiva Grande Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€237,38
voor 24 stuks€263,76
Per stuk€9,89€10,99€13,18/l
Je bespaart €26,38 op 24 stuks
Forte de S. Sebastião Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Forte de S. Sebastião Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Lagosta Verde Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Lagosta Verde Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Lissabon Pica Pau Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Lissabon Pica Pau Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Mateus The Original Rosé -10%
CarrefourTot do 31/12

Mateus The Original Rosé

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€75,38
voor 24 stuks€83,76
Per stuk€3,14€3,49€12,56/l
Je bespaart €8,38 op 24 stuks
Mateus Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Mateus Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€140,18
voor 24 stuks€155,76
Per stuk€5,84€6,49€7,78/l
Je bespaart €15,58 op 24 stuks
Periquita Azeitão Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Periquita Azeitão Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Periquita Azeitão Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Periquita Azeitão Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Portico Rosé Wine 750 ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Portico Rosé Wine 750 ml

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Pousio Selection Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pousio Selection Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Quinta Da Lapa Alvarinho Wit 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Quinta Da Lapa Alvarinho Wit 75 cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Tejo Babu Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Tejo Babu Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€5,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Xistus Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Xistus Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Portugal in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Portugal deze week?

Er zijn 24 actuele promoties op Portugal (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Portugal?

-50% op Portugal Porta 6 Rood 75cl bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Portugal?

% korting: 22 van de 24 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.