Osram in promotie

Alle 40 actuele promoties op Osram van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

40 promoties

Osram halogeenlampje Halopin oven G9 25W -33%
BricoTot zo 11/10

Osram halogeenlampje Halopin oven G9 25W

2+1 gratismet Brico klantenkaart
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Osram halogeenlampje Halopin oven G9 40W -33%
BricoTot zo 11/10

Osram halogeenlampje Halopin oven G9 40W

2+1 gratismet Brico klantenkaart
Je betaalt
€16,20
voor 3 stuks€24,30
Per stuk€5,40€8,10
Je bespaart €8,10 op 3 stuks
2+1 gratis op lichtbronnen met speciale vormen -33%
BricoTot zo 11/10

2+1 gratis op lichtbronnen met speciale vormen

2+1 gratismet Brico klantenkaart
41 producten
Je betaalt
vanaf€12,40
voor 6 stuks (3 × 2)
Per stukvanaf €4,10
Je bespaart €6,19 op 6 stuks
2+1 gratis op LED capsules -33%
BricoTot zo 11/10

2+1 gratis op LED capsules

Je betaalt
vanaf€9,80
voor 3 stuks
Per stuk€3,27vanaf €3,23/st
Je bespaart €4,89 op 3 stuks
2+1 gratis op LED buislampen -33%
BricoTot zo 11/10

2+1 gratis op LED buislampen

2+1 gratismet Brico klantenkaart
53 producten
Je betaalt
vanaf€16,58
voor 6 stuks (3 × 2)
Per stuk€2,77
Je bespaart €8,28 op 6 stuks
2+1 gratis op kaars lampen -33%
BricoTot zo 11/10

2+1 gratis op kaars lampen

2+1 gratismet Brico klantenkaart
28 producten
Je betaalt
vanaf€8,98
voor 3 stuks
Per stuk€2,99vanaf €2,67/st
Je bespaart €4,48 op 3 stuks
2+1 gratis op LED peertjes -33%
BricoTot zo 11/10

2+1 gratis op LED peertjes

2+1 gratismet Brico klantenkaart
107 producten
Je betaalt
vanaf€8,60
voor 3 stuks
Per stuk€2,87vanaf €3,33/st
Je bespaart €4,29 op 3 stuks
2+1 gratis op LED spotjes -33%
BricoTot zo 11/10

2+1 gratis op LED spotjes

2+1 gratismet Brico klantenkaart
40 producten
Je betaalt
vanaf€11,58
voor 3 stuks
Per stuk€3,86vanaf €2,40/st
Je bespaart €5,78 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Osram in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Osram deze week?

Er zijn 40 actuele promoties op Osram, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Osram?

Brico, met 21 promoties, gevolgd door Hubo (16) en Gamma (3).

Wat is de grootste korting op Osram?

-70% op Osram LED GU10 lampen 2W warmwit 360 lm 2 stuks bij Gamma.

Welke soort korting komt het meest voor op Osram?

% korting: 21 van de 40 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.