Orca in promotie

Alle 17 actuele promoties op Orca op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

17 promoties

Orca Bio Aloë Vera 500 ml -33%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Bio Aloë Vera 500 ml

2+1 gratis
Je betaalt
€25,00
voor 3 stuks€37,50
Per stuk€8,33€12,50€16,66/l
Je bespaart €12,50 op 3 stuks
Orca Collagen + C Tabletten 45 stuks -33%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Collagen + C Tabletten 45 stuks

2+1 gratis
Je betaalt
€29,00
voor 135 stuks (3 × 45)€43,50
Per stuk€0,21€0,31
Je bespaart €14,50 op 135 stuks
Orca B-Complex Forte Capsules 30 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca B-Complex Forte Capsules 30 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€20,98
voor 60 stuks (2 × 30)€27,98
Per stuk€0,35€0,47
Je bespaart €7,00 op 60 stuks
Orca Berberine + 15 tabletten 15 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Berberine + 15 tabletten 15 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€19,35
voor 30 stuks (2 × 15)€25,80
Per stuk€0,65€0,87
Je bespaart €6,45 op 30 stuks
Orca Curcuma Forte Tabletten 30 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Curcuma Forte Tabletten 30 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€24,75
voor 60 stuks (2 × 30)€33,00
Per stuk€0,41€0,55
Je bespaart €8,25 op 60 stuks
Orca Gewrichten+ Tabletten 30 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Gewrichten+ Tabletten 30 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€24,00
voor 60 stuks (2 × 30)€32,00
Per stuk€0,40€0,53
Je bespaart €8,00 op 60 stuks
Orca Magnesium Plus Tabletten 45 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Magnesium Plus Tabletten 45 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 90 stuks (2 × 45)€24,98
Per stuk€0,21€0,28
Je bespaart €6,25 op 90 stuks
Orca Mariadistel Tabletten 30 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Mariadistel Tabletten 30 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€20,98
voor 60 stuks (2 × 30)€27,98
Per stuk€0,35€0,47
Je bespaart €7,00 op 60 stuks
Orca Propolis Forte Tabletten 30 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Propolis Forte Tabletten 30 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€21,00
voor 60 stuks (2 × 30)€28,00
Per stuk€0,35€0,47
Je bespaart €7,00 op 60 stuks
Orca Transit+ 60 tabletten 60 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Orca Transit+ 60 tabletten 60 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€22,50
voor 120 stuks (2 × 60)€30,00
Per stuk€0,19€0,25
Je bespaart €7,50 op 120 stuks

Promoties laden…

Vragen over Orca in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Orca deze week?

Er zijn 17 actuele promoties op Orca (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Orca?

-33% op Orca Bio Aloë Vera 500 ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Orca?

2e aan korting: 14 van de 17 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.