Nivea in promotie

Alle 83 actuele promoties op Nivea van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

83 promoties

Nivea Sun Protect Dry | SPF30 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Nivea Sun Protect Dry | SPF30

-50%
Je betaalt
€9,54
voor 1 stuk€19,09
Per liter€47,72€95,49
Je bespaart €9,55
Anti-Transpirant Fresh Sensation 50 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Anti-Transpirant Fresh Sensation 50 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€17,85
voor 5 stuks€29,75
Per stuk€3,57€5,95€71,40/l
Je bespaart €11,90 op 5 stuks
Body Lotion Express Hydration 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Lotion Express Hydration 400 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€22,17
voor 5 stuks€36,95
Per stuk€4,43€7,39€11,08/l
Je bespaart €14,78 op 5 stuks
Body Lotion Firming Q10 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Lotion Firming Q10 400 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€33,27
voor 5 stuks€55,45
Per stuk€6,65€11,09€16,63/l
Je bespaart €22,18 op 5 stuks
Body Milk Nourishing 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Milk Nourishing 400 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€21,57
voor 5 stuks€35,95
Per stuk€4,31€7,19€10,78/l
Je bespaart €14,38 op 5 stuks
Body Milk Smooth 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Milk Smooth 400 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€22,17
voor 5 stuks€36,95
Per stuk€4,43€7,39€11,08/l
Je bespaart €14,78 op 5 stuks
Bodymelk Firming Q10 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Bodymelk Firming Q10 400 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€33,27
voor 5 stuks€55,45
Per stuk€6,65€11,09€16,63/l
Je bespaart €22,18 op 5 stuks
Creme 250 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Creme 250 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€11,96/l
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Nivea Douchegel -40%
CarrefourTot ma 5/10

Nivea Douchegel

Je betaalt
vanaf€8,97
voor 5 stuks
Per stuk€1,79€9,32/kg
Je bespaart €5,98 op 5 stuks
Derma Control Anti-Transpirant 150 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Derma Control Anti-Transpirant 150 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€15,57
voor 5 stuks€25,95
Per stuk€3,11€5,19€20,73/l
Je bespaart €10,38 op 5 stuks
Hand Cream 3in1 Repair 100 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Hand Cream 3in1 Repair 100 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€20,85
voor 5 stuks€34,75
Per stuk€4,17€6,95€41,70/l
Je bespaart €13,90 op 5 stuks
Nivea Dagcreme -40%
CarrefourTot ma 5/10

Nivea Dagcreme

Je betaalt
vanaf€20,97
voor 5 stuks
Per stuk€4,19vanaf €83,80/l
Je bespaart €13,98 op 5 stuks
Men Cool Kick Anti-Transpirant 150 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Men Cool Kick Anti-Transpirant 150 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€12,57
voor 5 stuks€20,95
Per stuk€2,51€4,19€16,73/l
Je bespaart €8,38 op 5 stuks
Men Cool Kick Anti-Transpirant 50 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Men Cool Kick Anti-Transpirant 50 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€17,25
voor 5 stuks€28,75
Per stuk€3,45€5,75€69,00/l
Je bespaart €11,50 op 5 stuks
Men Deep 48h Anti-Transpirant 150 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Men Deep 48h Anti-Transpirant 150 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€16,95
voor 5 stuks€28,25
Per stuk€3,39€5,65€22,60/l
Je bespaart €11,30 op 5 stuks
Men Fresh Active Anti-Transpirant 50 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Men Fresh Active Anti-Transpirant 50 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€13,77
voor 5 stuks€22,95
Per stuk€2,75€4,59€55,00/l
Je bespaart €9,18 op 5 stuks
Men Fresh Kick Anti-Transpirant 150 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Men Fresh Kick Anti-Transpirant 150 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€19,94/l
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Men Sensitive Aftershave Balsem 100 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Men Sensitive Aftershave Balsem 100 ml

Nivea
3+2 gratis
Je betaalt
€26,37
voor 5 stuks€43,95
Per stuk€5,27€8,79€52,70/l
Je bespaart €17,58 op 5 stuks

Alle 83 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Nivea in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Nivea deze week?

Er zijn 83 actuele promoties op Nivea, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Nivea?

Carrefour, met 66 promoties, gevolgd door Kruidvat (12) en Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op Nivea?

-50% op Nivea Invisible | Protect & Hydrate | SPF50+ bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Nivea?

Gratis erbij: 68 van de 83 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.