Munchkin in promotie

Alle 11 actuele promoties op Munchkin op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

Munchkin 360º Drinkbeker groen, 296ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Munchkin 360º Drinkbeker groen, 296ml

2e halve prijs
Je betaalt
€38,92
voor 2 stuks€51,90
Per stuk€19,46€25,95€65,74/l
Je bespaart €12,98 op 2 stuks
Munchkin 360º Drinkbeker roze, 296ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Munchkin 360º Drinkbeker roze, 296ml

2e halve prijs
Je betaalt
€38,92
voor 2 stuks€51,90
Per stuk€19,46€25,95€65,74/l
Je bespaart €12,98 op 2 stuks
Munchkin Miracle 360° Trainer Cup -25%
KruidvatTot zo 4/10

Munchkin Miracle 360° Trainer Cup

2e halve prijs
Je betaalt
€19,42
voor 2 stuks€25,90
Per stuk€9,71€12,95
Je bespaart €6,48 op 2 stuks
Munchkin Vorken en Lepels 6 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Munchkin Vorken en Lepels 6 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€16,48
voor 12 stuks (2 × 6)€21,98
Per stuk€1,37€1,83
Je bespaart €5,50 op 12 stuks

Promoties laden…

Vragen over Munchkin in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Munchkin deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Munchkin (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Munchkin?

-25% op Munchkin 360° RVS beker Blauw blauw, 296ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Munchkin?

2e aan korting: 11 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.