Kneipp in promotie

Alle 37 actuele promoties op Kneipp van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

37 promoties

Kneipp 5-In-1 Voetcrème 75ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp 5-In-1 Voetcrème 75ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,49
voor 2 stuks€18,98
Per stuk€4,75€9,49€63,33/l
Je bespaart €9,49 op 2 stuks
Kneipp Badolie -50%
Kneipp Douchegel -50%
Kneipp Douchefoam Good Energy 200ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Douchefoam Good Energy 200ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€25,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Kneipp Embrace Life Douchefoam 200ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Embrace Life Douchefoam 200ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€25,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Kneipp Glow Feeling Douchefoam 200ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Glow Feeling Douchefoam 200ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€25,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Kneipp Hyaluron Handcrème 75ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Hyaluron Handcrème 75ml

1+1 gratis
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Kneipp Relaxing Caring Body Oil 100ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Relaxing Caring Body Oil 100ml

1+1 gratis
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€60,00/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Kneipp Voetbutter 100ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Voetbutter 100ml

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€50,00/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
2e product 50% korting op Kneipp natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Kneipp natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€10,48
voor 2 stuks
Per stuk€5,24vanaf €16,23/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Kneipp in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Kneipp deze week?

Er zijn 37 actuele promoties op Kneipp, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Kneipp?

Kruidvat, met 36 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (1).

Wat is de grootste korting op Kneipp?

-50% op Kneipp 5-In-1 Voetcrème 75ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Kneipp?

Gratis erbij: 36 van de 37 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.