Gum in promotie

Alle 32 actuele promoties op Gum van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

32 promoties

GUM Trav-Ler 0,6 mm 6 st Blister -40%
Medi-Market

GUM Trav-Ler 0,6 mm 6 st Blister

Voordeel -40%
Je betaalt
€4,13
voor 6 stuks€6,88
Per stuk€0,69€1,15
Je bespaart €2,75 op 6 stuks
GUM Access Floss 50 stuks -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM Access Floss 50 stuks

2+1 gratis
Je betaalt
€11,38
voor 150 stuks (3 × 50)€17,07
Per stuk€0,08€0,12
Je bespaart €5,69 op 150 stuks
GUM Easy Flossers 30 stuks -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM Easy Flossers 30 stuks

2+1 gratis
Je betaalt
€9,78
voor 90 stuks (3 × 30)€14,67
Per stuk€0,11€0,16
Je bespaart €4,89 op 90 stuks
GUM Expanding Floss 30m -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM Expanding Floss 30m

2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
GUM HaliControl Tongreiniger -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM HaliControl Tongreiniger

2+1 gratis
Je betaalt
€11,58
voor 3 stuks€17,37
Per stuk€3,86€5,79
Je bespaart €5,79 op 3 stuks
GUM Ortho Mondspoelmiddel 300ml -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM Ortho Mondspoelmiddel 300ml

2+1 gratis
Je betaalt
€18,58
voor 3 stuks€27,87
Per stuk€6,19€9,29€20,63/l
Je bespaart €9,29 op 3 stuks
GUM Ortho Tandenborstel -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM Ortho Tandenborstel

2+1 gratis
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€14,37
Per stuk€3,19€4,79
Je bespaart €4,79 op 3 stuks
GUM Ortho Tandpasta 75ml -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM Ortho Tandpasta 75ml

2+1 gratis
Je betaalt
€15,38
voor 3 stuks€23,07
Per stuk€5,13€7,69€68,40/l
Je bespaart €7,69 op 3 stuks
GUM Ortho Wax Medisch hulpmiddel -33%
KruidvatTot zo 4/10

GUM Ortho Wax Medisch hulpmiddel

2+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Soft-Picks Original M 50 St. -5%
CarrefourTot do 31/12

Soft-Picks Original M 50 St.

GUM
-5% voor 2
Je betaalt
€14,91
voor 100 stuks (2 × 50)€15,70
Per stuk€0,15€0,16
Je bespaart €0,79 op 100 stuks

Promoties laden…

Vragen over Gum in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Gum deze week?

Er zijn 32 actuele promoties op Gum, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Gum?

Kruidvat, met 30 promoties, gevolgd door Medi-Market (1) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Gum?

-40% op GUM Trav-Ler 0,6 mm 6 st Blister bij Medi-Market.

Welke soort korting komt het meest voor op Gum?

Gratis erbij: 30 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.