Frisk in promotie

Alle 16 actuele promoties op Frisk van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

16 promoties

Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Aardbeiensmaak Sugarfree 50 Stuks 35 g

Frisk
2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 3 stuks€8,07
Per stuk€1,79€2,69€51,14/kg
Je bespaart €2,69 op 3 stuks
Mints Peppermint 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Mints Peppermint 35 g

Frisk
2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 3 stuks€8,07
Per stuk€1,79€2,69€51,14/kg
Je bespaart €2,69 op 3 stuks
Mints Peppermint 5.7 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Mints Peppermint 5.7 g

Frisk
2+1 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,53€2,29€306,00/kg
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Frisk Pastilles | Peppermint | 3pack -15%
DelhaizeTot wo 7/10

Frisk Pastilles | Peppermint | 3pack

-15% voor 3
Je betaalt
€14,00
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€4,67€5,49€259,44/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
Frisk Pastilles | XL | Peppermint -15%
DelhaizeTot wo 7/10

Frisk Pastilles | XL | Peppermint

-15% voor 3
Je betaalt
€5,48
voor 3 stuks€6,45
Per stuk€1,83€2,15€52,29/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Frisk Pastilles | XL | Peppermint -15%
DelhaizeTot wo 7/10

Frisk Pastilles | XL | Peppermint

-15% voor 3
Je betaalt
€14,15
voor 3 stuks€16,65
Per stuk€4,72€5,55€44,95/kg
Je bespaart €2,50 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Frisk in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Frisk deze week?

Er zijn 16 actuele promoties op Frisk, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Frisk?

Carrefour, met 11 promoties, gevolgd door Delhaize (5).

Wat is de grootste korting op Frisk?

-33% op Frisk Aardbeiensmaak Sugarfree 150 Stuks 105 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Frisk?

Gratis erbij: 11 van de 16 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.