Difrax in promotie

Alle 36 actuele promoties op Difrax op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

36 promoties

Difrax 9+M 360° Beker bruin, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax 9+M 360° Beker bruin, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€16,48
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€8,24€10,99€32,96/l
Je bespaart €5,50 op 2 stuks
Difrax 9+M 360° Beker grijs, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax 9+M 360° Beker grijs, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€16,48
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€8,24€10,99€32,96/l
Je bespaart €5,50 op 2 stuks
Difrax Baby Vingertop Tandenborstel -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Baby Vingertop Tandenborstel

2e halve prijs
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Difrax Handgreepfles oranje, 240ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Handgreepfles oranje, 240ml

2e halve prijs
Je betaalt
€17,23
voor 2 stuks€22,98
Per stuk€8,62€11,49€35,92/l
Je bespaart €5,75 op 2 stuks
Difrax Lovi Mammafeel Fles 150ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Lovi Mammafeel Fles 150ml

2e halve prijs
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€10,49€13,99€69,93/l
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
Difrax Lovi Mammafeel Fles 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Lovi Mammafeel Fles 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€22,48
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€11,24€14,99€44,96/l
Je bespaart €7,50 op 2 stuks
Difrax Manicureset voor Baby's -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Manicureset voor Baby's

2e halve prijs
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Difrax Natural 0+M S-Fles blauw, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 0+M S-Fles blauw, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€37,48/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
Difrax Natural 0+M S-Fles wit, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 0+M S-Fles wit, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€37,48/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
Difrax Natural 12+M Fopspeen roze -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 12+M Fopspeen roze

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Difrax Natural 18+M Fopspeen grijs -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 18+M Fopspeen grijs

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Difrax Natural 20+M Fopspeen bruin -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 20+M Fopspeen bruin

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Difrax Pinky Premature 0-2M Fopspeen -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Pinky Premature 0-2M Fopspeen

2e halve prijs
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
Difrax Starterset Pasgeborenen -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Starterset Pasgeborenen

2e halve prijs
Je betaalt
€52,48
voor 2 stuks€69,98
Per stuk€26,24€34,99
Je bespaart €17,50 op 2 stuks
Difrax XL Papfles 310ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax XL Papfles 310ml

2e halve prijs
Je betaalt
€22,48
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€11,24€14,99€36,26/l
Je bespaart €7,50 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Difrax in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Difrax deze week?

Er zijn 36 actuele promoties op Difrax (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Difrax?

-25% op DIFRAX - Siliconen Vingertoptandenborstel bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Difrax?

2e aan korting: 36 van de 36 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.