-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 DIFRAX - Siliconen Vingertoptandenborstel 2e halve prijs Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99 Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax 0+M S-Fles naturel 2-pack Blossom/Pistachio roze, grijs, 2 x 250ml 2e halve prijs Je betaalt €32,98 voor 2 stuks€43,98 Per stuk€16,49€21,99€65,96/l Je bespaart €11,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax 0+M S-Fles naturel 2-pack Ivory blauw, grijs, 2 x 250ml 2e halve prijs Je betaalt €32,98 voor 2 stuks€43,98 Per stuk€16,49€21,99€65,96/l Je bespaart €11,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax 9+M 360° Beker bruin, 250ml 2e halve prijs Je betaalt €16,48 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€8,24€10,99€32,96/l Je bespaart €5,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax 9+M 360° Beker grijs, 250ml 2e halve prijs Je betaalt €16,48 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€8,24€10,99€32,96/l Je bespaart €5,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Afwasmiddel voor Spenen en Flessen 500ml 2e halve prijs Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€7,48/l Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Baby Vingertop Tandenborstel 2e halve prijs Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99 Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Fopspeenkoordje Uni_Art Un1050 2e halve prijs Je betaalt €10,48 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€5,24€6,99 Je bespaart €3,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Handgreepfles 240 ml Pistachio groen, 240ml 2e halve prijs Je betaalt €17,23 voor 2 stuks€22,98 Per stuk€8,62€11,49€35,92/l Je bespaart €5,75 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Handgreepfles oranje, 240ml 2e halve prijs Je betaalt €17,23 voor 2 stuks€22,98 Per stuk€8,62€11,49€35,92/l Je bespaart €5,75 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Lovi Mammafeel Fles 150ml 2e halve prijs Je betaalt €20,98 voor 2 stuks€27,98 Per stuk€10,49€13,99€69,93/l Je bespaart €7,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Lovi Mammafeel Fles 250ml 2e halve prijs Je betaalt €22,48 voor 2 stuks€29,98 Per stuk€11,24€14,99€44,96/l Je bespaart €7,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Mammafeel Mini 0+M Flessenspeen 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Mammafeel Slow 3+M Flessenspeen 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Manicureset voor Baby's 2e halve prijs Je betaalt €11,23 voor 2 stuks€14,98 Per stuk€5,62€7,49 Je bespaart €3,75 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 0+M S-Fles blauw, 250ml 2e halve prijs Je betaalt €18,73 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,37€12,49€37,48/l Je bespaart €6,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 0+M S-Fles wit, 250ml 2e halve prijs Je betaalt €18,73 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,37€12,49€37,48/l Je bespaart €6,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 1-2-3 3+M Doseerring en Flessenspeen 2e halve prijs Je betaalt €10,48 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€5,24€6,99 Je bespaart €3,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 12+M Fopspeen roze 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99 Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 18+M Fopspeen grijs 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99 Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 20+M Fopspeen bruin 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99 Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 20+M Fopspeen donkerblauw 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99 Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 3+M Medium Flessenspenen 2 stuks 2e halve prijs Je betaalt €10,48 voor 4 stuks (2 × 2)€13,98 Per stuk€2,62€3,50 Je bespaart €3,50 op 4 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 6+M Fopspeen roze, 2 stuks 2e halve prijs Je betaalt €26,37 voor 4 stuks (2 × 2)€35,16 Per stuk€6,59€8,79 Je bespaart €8,79 op 4 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural 6+M Large Flessenspenen 2 stuks 2e halve prijs Je betaalt €10,48 voor 4 stuks (2 × 2)€13,98 Per stuk€2,62€3,50 Je bespaart €3,50 op 4 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural Anti-colic S-fles blauw, 170ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€44,06/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Natural Anti-colic S-fles roze, 170ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€44,06/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Pinky Premature 0-2M Fopspeen 2e halve prijs Je betaalt €17,98 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€8,99€11,99 Je bespaart €6,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Pure Natural 0-6 maanden Fopspeen lichtblauw, 2 stuks 2e halve prijs Je betaalt €15,87 voor 4 stuks (2 × 2)€21,16 Per stuk€3,97€5,29 Je bespaart €5,29 op 4 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Pure Natural 0-6 maanden Fopspeen roze 2e halve prijs Je betaalt €7,94 voor 2 stuks€10,58 Per stuk€3,97€5,29 Je bespaart €2,64 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax S-fles Natural 170 ml Pistachio crème, 170ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€44,06/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax S-fles Natural 250 ml 2-Pack Ice/Ivory wit, crèmekleurig, 2 x 250ml 2e halve prijs Je betaalt €32,98 voor 2 stuks€43,98 Per stuk€16,49€21,99€65,96/l Je bespaart €11,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax S-fles Natural Trend 250ml Mocha oranje, 250ml 2e halve prijs Je betaalt €18,73 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,37€12,49€37,48/l Je bespaart €6,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax S-fles Natural Trend 250ml Pink Opal roze, 250ml 2e halve prijs Je betaalt €18,73 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,37€12,49€37,48/l Je bespaart €6,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax Starterset Pasgeborenen 2e halve prijs Je betaalt €52,48 voor 2 stuks€69,98 Per stuk€26,24€34,99 Je bespaart €17,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Difrax XL Papfles 310ml 2e halve prijs Je betaalt €22,48 voor 2 stuks€29,98 Per stuk€11,24€14,99€36,26/l Je bespaart €7,50 op 2 stuks