Depend Gel iQ in promotie

Alle 12 actuele promoties op Depend Gel iQ op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

12 promoties

Depend Fine-Extra Fine Nagelvijl -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Fine-Extra Fine Nagelvijl

Depend Gel iQ
2e halve prijs
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Depend Gel iQ Gellak -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Gellak

Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€1.048,00/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Depend Gel iQ Basecoat 5ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Basecoat 5ml

2e halve prijs
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€1.048,00/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Depend Gel iQ High Shine Cleanser 35ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ High Shine Cleanser 35ml

2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€85,43/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Depend Gel iQ Method 2 Remover 35ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Method 2 Remover 35ml

2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€85,43/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Depend Gel iQ Pre-Cleanser 35ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Pre-Cleanser 35ml

2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€85,43/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Depend Gel iQ Starterkit -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Starterkit

€10,00 korting
Je betaalt
€29,99
voor 1 stuk€39,99
Je bespaart €10,00
Depend Gel iQ Topcoat 5ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Topcoat 5ml

2e halve prijs
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€1.048,00/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Depend Myrrh & Avocado Nail Oil 8ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Myrrh & Avocado Nail Oil 8ml

Depend Gel iQ
2e halve prijs
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€655,00/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Depend Orange Sticks 3 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Orange Sticks 3 stuks

Depend Gel iQ
2e halve prijs
Je betaalt
€2,98
voor 6 stuks (2 × 3)€3,98
Per stuk€0,50€0,67
Je bespaart €1,00 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Depend Gel iQ in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Depend Gel iQ deze week?

Er zijn 12 actuele promoties op Depend Gel iQ (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Depend Gel iQ?

-25% op Depend Gel iQ Depend Fine-Extra Fine Nagelvijl bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Depend Gel iQ?

2e aan korting: 11 van de 12 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.