Coca-Cola in promotie

Alle 38 actuele promoties op Coca-Cola van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

38 promoties

Cherry 1L PET -39%
CarrefourTot ma 5/10

Cherry 1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,50€2,45€1,50/l
Je bespaart €1,90 op 2 stuks
Zero Sugar Lemon 1L PET -34%
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar Lemon 1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,50€2,29€1,50/l
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Zero Sugar Zero Caffeine 1L PET -34%
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar Zero Caffeine 1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,50€2,29€1,50/l
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Coca-Cola Zero sugar 12-pack -18%
Albert HeijnTot zo 4/10

Coca-Cola Zero sugar 12-pack

Voor €7,99met Bonuskaart
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€9,79
Per liter€2,02€2,48
Je bespaart €1,80
Coca-Cola Original taste | PET -17%
DelhaizeTot wo 7/10

Coca-Cola Original taste | PET

€9met SuperPlus
Je betaalt
€9,00
voor 1 stuk€10,89
Per liter€1,50€1,82
Je bespaart €1,89
Coca-Cola Zero Sugar | PET -17%
DelhaizeTot wo 7/10

Coca-Cola Zero Sugar | PET

€9met SuperPlus
Je betaalt
€9,00
voor 1 stuk€10,89
Per liter€1,50€1,82
Je bespaart €1,89
COCA-COLA Coca-Cola zero (2 x 1 l) -16%
AldiLaatste dag

COCA-COLA Coca-Cola zero (2 x 1 l)

2 voor
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,50€1,79€1,50/l
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Coke Soft drink 1000 ml -16%
CarrefourTot ma 5/10

Coke Soft drink 1000 ml

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,50€1,79€1,50/l
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Zero Sugar 1L PET -16%
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar 1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,50€1,79€1,50/l
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Cherry 330ml Blik
CarrefourTot ma 5/10

Cherry 330ml Blik

Coca-Cola
1 gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card
Je betaalt
€0,99
voor 1 stuk
Per liter€3,00
Cherry 6x1L PET
CarrefourTot ma 5/10

Cherry 6x1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€14,69
voor 1 stuk
Per liter€2,45
Cherry 6x330ml Blik
CarrefourTot ma 5/10

Cherry 6x330ml Blik

Coca-Cola
1 stuks gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card
Je betaalt
€5,89
voor 1 stuk
Per liter€2,97
Coca-Cola Cherry | Blik
DelhaizeTot wo 7/10

Coca-Cola Cherry | Blik

3=gratis levering
Je betaalt
€6,15
voor 1 stuk
Per liter€3,11
Coca-Cola Light | Blik
DelhaizeTot wo 7/10

Coca-Cola Light | Blik

3=gratis levering
Je betaalt
€5,69
voor 1 stuk
Per liter€2,87
Coke Soft drink 6 x 1 L
CarrefourTot ma 5/10

Coke Soft drink 6 x 1 L

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€10,89
voor 1 stuk
Per liter€1,82
Lemon (6x330ml) x4 Blik
CarrefourTot ma 5/10

Lemon (6x330ml) x4 Blik

Coca-Cola
1 stuks gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card
Je betaalt
€25,95
voor 1 stuk
Per liter€3,28
Lemon 330ml Blik
CarrefourTot ma 5/10

Lemon 330ml Blik

Coca-Cola
1 gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card
Je betaalt
€1,09
voor 1 stuk
Per liter€3,30
Lemon 6x330ml Blik
CarrefourTot ma 5/10

Lemon 6x330ml Blik

Coca-Cola
1 stuks gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card
Je betaalt
€6,49
voor 1 stuk
Per liter€3,28
Zero Sugar 6x1L PET
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar 6x1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€10,69
voor 1 stuk
Per liter€1,78
Zero Sugar Cherry 330ml Blik
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar Cherry 330ml Blik

Coca-Cola
1 gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card
Je betaalt
€0,99
voor 1 stuk
Per liter€3,00
Zero Sugar Lemon 6x1L PET
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar Lemon 6x1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€13,69
voor 1 stuk
Per liter€2,28
Zero Sugar Vanilla 6x330ml Blik
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar Vanilla 6x330ml Blik

Coca-Cola
1 stuks gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk
Per liter€3,03

Promoties laden…

Vragen over Coca-Cola in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Coca-Cola deze week?

Er zijn 38 actuele promoties op Coca-Cola, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Coca-Cola?

Carrefour, met 19 promoties, gevolgd door Delhaize (11) en Aldi (6).

Wat is de grootste korting op Coca-Cola?

-39% op Coca-Cola Cherry 1L PET bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties op Coca-Cola lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: COCA-COLA Coca-Cola regular (2 x 1 l) bij Aldi (tot 1/10), COCA-COLA Coca-Cola zero (2 x 1 l) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Coca-Cola?

Cadeau of punten: 19 van de 38 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.