Carrefour Selection in promotie

Alle 10 actuele promoties op Carrefour Selection op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

80% Cacao Noir Intense 80 g -20%
CarrefourTot do 31/12

80% Cacao Noir Intense 80 g

Carrefour Selection
3 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,27
Per stuk€1,67€2,09€20,88/kg
Je bespaart €1,27 op 3 stuks
72% Cacao Noir Délicat 80 g -16%
CarrefourTot do 31/12

72% Cacao Noir Délicat 80 g

Carrefour Selection
3 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,67€1,99€20,88/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Dolce Modena IGP et Basilic 25 cl -5%
CarrefourTot do 31/12

Dolce Modena IGP et Basilic 25 cl

Carrefour Selection
-5% voor 2
Je betaalt
€8,15
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€4,08€4,29€16,32/l
Je bespaart €0,43 op 2 stuks
Espresso Delicato 20 Capsules 104 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Espresso Delicato 20 Capsules 104 g

Carrefour Selection
-5% voor 2
Je betaalt
€8,53
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,27€4,49€0,21 per capsule
Je bespaart €0,45 op 2 stuks
Espresso Forte 20 Stuks 104 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Espresso Forte 20 Stuks 104 g

Carrefour Selection
-5% voor 2
Je betaalt
€8,53
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,27€4,49€41,05/kg
Je bespaart €0,45 op 2 stuks
Ristretto 20 Capsules 104 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Ristretto 20 Capsules 104 g

Carrefour Selection
-5% voor 2
Je betaalt
€8,53
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,27€4,49€0,21 per capsule
Je bespaart €0,45 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Carrefour Selection in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Carrefour Selection deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Carrefour Selection (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Carrefour Selection?

-20% op Carrefour Selection 80% Cacao Noir Intense 80 g bij Carrefour, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Carrefour Selection?

Meerdere voor €: 5 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.