Huishouden in promotie bij OKay

Alle 33 actuele promoties in huishouden bij OKay op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

33 promoties

Dash platinum zeebries 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash platinum zeebries 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,39
voor 2 stuks€28,78
Per stuk€7,20€14,39€5,33/l
Je bespaart €14,39 op 2 stuks
Dash pods color 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods color 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€19,99
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€9,99€19,99€0,38 per capsule
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Dash pods platinum 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods platinum 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,39
voor 2 stuks€36,78
Per stuk€9,20€18,39€0,35 per capsule
Je bespaart €18,39 op 2 stuks
Dash pods witter dan wit 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods witter dan wit 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,39
voor 2 stuks€20,78
Per stuk€5,20€10,39€0,20 per capsule
Je bespaart €10,39 op 2 stuks
Dash stralende kleuren 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash stralende kleuren 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 50d 2,25L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 50d 2,25L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,29
voor 2 stuks€44,58
Per stuk€11,14€22,29€4,95/l
Je bespaart €22,29 op 2 stuks
Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L -50%
OKayTot di 6/10

Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€4,14/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml -50%
OKayTot di 6/10

Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€4,33/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€25,25
voor 2 stuks€50,50
Per stuk€12,62€25,25€0,26 per tablet
Je bespaart €25,25 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,99
voor 42 stuks (2 × 21)€29,98
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €14,99 op 42 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,49
voor 60 stuks (2 × 30)€44,98
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €22,49 op 60 stuks
Dreft tabs platinum+orig 25st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft tabs platinum+orig 25st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,99
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€9,49€18,99€0,38 per tablet
Je bespaart €18,99 op 2 stuks
Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€17,59
voor 2 stuks€35,18
Per stuk€8,79€17,59€0,23 per tablet
Je bespaart €17,59 op 2 stuks
Lenor geurparels zeebries 240g -50%
OKayTot di 6/10

Lenor geurparels zeebries 240g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€16,67/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Lenor Unstoppables geurparels fris 240g -50%
OKayTot di 6/10

Lenor Unstoppables geurparels fris 240g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,74
voor 2 stuks€15,48
Per stuk€3,87€7,74€16,12/kg
Je bespaart €7,74 op 2 stuks
Persil gel universal 19 dosissen 855ml -50%
OKayTot di 6/10

Persil gel universal 19 dosissen 855ml

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99€6,43/l
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
Persil vl.wasmid.Color 31 dosis 1,395L -50%
OKayTot di 6/10

Persil vl.wasmid.Color 31 dosis 1,395L

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€26,84
voor 4 stuks€53,68
Per stuk€6,71€13,42€4,81/l
Je bespaart €26,84 op 4 stuks
Persil vl.wasmid.Color Silan 27d 1,215L -50%
OKayTot di 6/10

Persil vl.wasmid.Color Silan 27d 1,215L

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€21,70
voor 4 stuks€43,40
Per stuk€5,42€10,85€4,46/l
Je bespaart €21,70 op 4 stuks
Soupline parels hemels fris 225g -50%
OKayTot di 6/10

Soupline parels hemels fris 225g

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€26,26
voor 4 stuks€52,52
Per stuk€6,57€13,13€29,20/kg
Je bespaart €26,26 op 4 stuks
Soupline Wasparfum Jasmijn 50d 1L -50%
OKayTot di 6/10

Soupline Wasparfum Jasmijn 50d 1L

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€19,52
voor 4 stuks€39,04
Per stuk€4,88€9,76€4,88/l
Je bespaart €19,52 op 4 stuks
Toppits alu folie 29.5cm recycled 15m -33%
OKayTot di 6/10

Toppits alu folie 29.5cm recycled 15m

-15% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€10,78
voor 3 stuks€16,17
Per stuk€3,59€5,39
Je bespaart €5,39 op 3 stuks
Toppits diepvrieszakken 30x3L -33%
OKayTot di 6/10

Toppits diepvrieszakken 30x3L

-15% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
Toppits diepvrieszakken 40x1L -33%
OKayTot di 6/10

Toppits diepvrieszakken 40x1L

-15% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Toppits ijsblokzakjes spec.folie 10st -33%
OKayTot di 6/10

Toppits ijsblokzakjes spec.folie 10st

-15% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€4,70
voor 30 stuks (3 × 10)€7,05
Per stuk€0,16€0,24
Je bespaart €2,35 op 30 stuks
Toppits vershoudfolie 32,5cm 50m -33%
OKayTot di 6/10

Toppits vershoudfolie 32,5cm 50m

-15% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€6,24
voor 3 stuks€9,36
Per stuk€2,08€3,12
Je bespaart €3,12 op 3 stuks
Boni Selection Vaatwascapsules AIO 50st -25%
OKayTot zo 1/11

Boni Selection Vaatwascapsules AIO 50st

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,71
voor 100 stuks (2 × 50)€15,62
Per stuk€0,12€0,16
Je bespaart €3,91 op 100 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij OKay

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij OKay deze week?

Er zijn 33 actuele promoties in huishouden bij OKay (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij OKay?

-50% op Dash platinum zeebries 30d 1,35L bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij OKay?

% korting: 33 van de 33 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.