Baby & kind in promotie bij HEMA

Alle 429 actuele promoties in baby & kind bij HEMA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

429 promoties

badbruisballen monster - 3 stuks -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisballen monster - 3 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 6 stuks (2 × 3)€7,98
Per stuk€0,67€1,34
Je bespaart €3,99 op 6 stuks
badkleurtabletten 5x20g -50%
HEMATot ma 5/10

badkleurtabletten 5x20g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€17,90/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
kinder spijkerjas blauw -50%
HEMA

kinder spijkerjas blauw

Nu met korting
Je betaalt
€17,00
voor 1 stuk€33,99
Je bespaart €16,99
kinderjurk wijd roze -50%
HEMA

kinderjurk wijd roze

Nu met korting
Je betaalt
€5,50
voor 1 stuk€10,99
Je bespaart €5,49
kindermaillot rib - 2 stuks oudroze -50%
HEMATot ma 5/10

kindermaillot rib - 2 stuks oudroze

2+2 gratis
Je betaalt
€29,58
voor 8 stuks (4 × 2)€59,16
Per stuk€3,69€7,38
Je bespaart €29,58 op 8 stuks
kindervest bloemen roze -50%
HEMA

kindervest bloemen roze

Nu met korting
Je betaalt
€15,00
voor 1 stuk€29,99
Je bespaart €14,99
kindervest bomber blauw -50%
HEMA

kindervest bomber blauw

Nu met korting
Je betaalt
€12,50
voor 1 stuk€24,99
Je bespaart €12,49
kindervest bomber zand -50%
HEMA

kindervest bomber zand

Nu met korting
Je betaalt
€12,50
voor 1 stuk€24,99
Je bespaart €12,49

Alle 429 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind in promotie bij HEMA

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind bij HEMA deze week?

Er zijn 429 actuele promoties in baby & kind bij HEMA (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in baby & kind bij HEMA?

-50% op badbruisballen monster - 3 stuks bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind bij HEMA?

% korting: 342 van de 429 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.