Dieren in promotie bij Colruyt

Alle 18 actuele promoties in dieren bij Colruyt op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

SHELMA mousse multibox 12x85g -50%
ColruytTot di 6/10

SHELMA mousse multibox 12x85g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€9,79
voor 2 stuks€19,58
Per stuk€4,89€9,79
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
WHISKAS Catmilk 3x200ml -50%
ColruytTot di 6/10

WHISKAS Catmilk 3x200ml

-25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€3,62/l
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Pedigree Biscrok, Pedigree Markies en 23 andere -33%
ColruytTot di 6/10

Pedigree Biscrok, Pedigree Markies en 23 andere

Pedigree Biscrok, Pedigree, Pedigree Dentastix, Pedigree Jumbone, Pedigree Markies en Pedigree Schmackos
-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,96
voor 3 stuks
Per stuk€0,99
Je bespaart €1,48 op 3 stuks
FROLIC verse rundvlees 2,6kg -25%
ColruytTot di 6/10

FROLIC verse rundvlees 2,6kg

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€19,48
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€9,74€12,99€3,75/kg
Je bespaart €6,50 op 2 stuks
PERFECT FIT dry kat sterile 1+ kip 2,8kg -25%
ColruytTot di 6/10

PERFECT FIT dry kat sterile 1+ kip 2,8kg

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€25,48
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€12,74€16,99€4,55/kg
Je bespaart €8,50 op 2 stuks
BONI katbakvulling lavendel doos 6L -17%
ColruytTot di 6/10

BONI katbakvulling lavendel doos 6L

Boni Selection
5+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€15,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€2,50€3,00€0,42/l
Je bespaart €3,00 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Dieren in promotie bij Colruyt

Hoeveel promoties zijn er in dieren bij Colruyt deze week?

Er zijn 18 actuele promoties in dieren bij Colruyt (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in dieren bij Colruyt?

-50% op Catisfactions en Sheba: Creamy kip, snack Creamy kip en Snack Creamy zalm bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in dieren bij Colruyt?

% korting: 11 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.