-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Catisfactions en Sheba: Creamy kip, snack Creamy kip en Snack Creamy zalm 3+3 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€6,33 voor 6 stuks Per stuk€1,05 Je bespaart €6,33 op 6 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Felix en Gourmet: snack kat party mix original, snack kat Party Mix Seaside en 9 andere 2+2 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€3,70 voor 4 stuks Per stuk€0,93 Je bespaart €3,70 op 4 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Friskies, Adventuros en Dentalife: snack hond Picnic Variety, snack hond maxi 25-40kg en 11 andere -50% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt vanaf€3,38 voor 4 stuks Per stuk€0,84 Je bespaart €3,38 op 4 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 SHELMA mousse multibox 12x85g 1+1 gratismet Xtra Je betaalt €9,79 voor 2 stuks€19,58 Per stuk€4,89€9,79 Je bespaart €9,79 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 WHISKAS Catmilk 3x200ml -25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €8,70 voor 4 stuks€17,40 Per stuk€2,17€4,35€3,62/l Je bespaart €8,70 op 4 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Gourmet en Gourmet Gold: Gold mousse kattenvoer, Gold luxe mix kattenvoer en 4 andere -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€13,64 voor 3 stuks Per stuk€4,55 Je bespaart €6,81 op 3 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Pedigree Biscrok, Pedigree Markies en 23 andere Pedigree Biscrok, Pedigree, Pedigree Dentastix, Pedigree Jumbone, Pedigree Markies en Pedigree Schmackos -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€2,96 voor 3 stuks Per stuk€0,99 Je bespaart €1,48 op 3 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Edgard&Cooper: Adult Kip&Kalkoen, Adult Zalm&Kalkoen en 24 andere -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€1,89 voor 2 stuks Per stuk€0,95 Je bespaart €0,63 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 FROLIC verse rundvlees 2,6kg -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €19,48 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€9,74€12,99€3,75/kg Je bespaart €6,50 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 PERFECT FIT dry kat sterile 1+ kip 2,8kg -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €25,48 voor 2 stuks€33,98 Per stuk€12,74€16,99€4,55/kg Je bespaart €8,50 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Purina ONE en Purina One: hond mini weight ctrl., hond mini adult rund en 3 andere -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€12,13 voor 2 stuks Per stuk€6,07 Je bespaart €4,04 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Purina ONE en Purina One: Sterilcat rund, Sterilcat kat met kip en 11 andere -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€10,48 voor 2 stuks Per stuk€5,24 Je bespaart €3,49 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Sheba: mini filets kip-kal vlootje, Classics paté met zalm vlootje en 3 andere 15+5 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€14,25 voor 20 stuks Per stuk€0,71€8,35/kg Je bespaart €4,75 op 20 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Sheba: pouch kat taste of Tokyo, kat real soup kip pouch en 6 andere -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€5,83 voor 2 stuks Per stuk€2,92 Je bespaart €1,94 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Vitakraft Beefstick — 4 varianten 3+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€4,77 voor 4 stuks Per stuk€1,19 Je bespaart €1,59 op 4 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Whiskas: vlees in saus 7+, gevogelte gelei 11+ pouch en 2 andere -15% vanaf 2 st / -25% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €15,05 voor 3 stuks€20,07 Per stuk€5,02€6,69€4,92/kg Je bespaart €5,02 op 3 stuks
-17% Bewaar ColruytTot di 6/10 BONI katbakvulling lavendel doos 6L Boni Selection 5+1 gratismet Xtra Je betaalt €15,00 voor 6 stuks€18,00 Per stuk€2,50€3,00€0,42/l Je bespaart €3,00 op 6 stuks