Zeep in promotie

Alle 73 actuele promoties op zeep van 19 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

73 promoties

Zeeppomp Sophia -67%
Kwantum

Zeeppomp Sophia

-67%
Je betaalt
€3,00
voor 1 stuk€9,00
Je bespaart €6,00
Zeeppomp Knoop -60%
Kwantum

Zeeppomp Knoop

-60%
Je betaalt
€2,50
voor 1 stuk€6,25
Je bespaart €3,75
Zeeppomp Eloise -55%
Kwantum

Zeeppomp Eloise

-55%
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€10,00
Je bespaart €5,50
bruisbal zeepaardje -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal zeepaardje

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€5,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,90vanaf €19,33/kg
Je bespaart €5,79 op 2 stuks
Zeeppomp Elodie -50%
Kwantum

Zeeppomp Elodie

-50%
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€10,00
Je bespaart €5,00
Zwitsal Wasgel | Zeepvrij -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Wasgel | Zeepvrij

1+1 gratis
Je betaalt
€4,29
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€2,15€4,29€10,75/l
Je bespaart €4,29 op 2 stuks
Zeeppomp Nadine -48%
Kwantum

Zeeppomp Nadine

-48%
Je betaalt
€4,00
voor 1 stuk€7,75
Je bespaart €3,75
Zeeppomp Isabella -47%
Kwantum

Zeeppomp Isabella

-47%
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€9,50
Je bespaart €4,50
Zeeppomp Stella -40%
Kwantum

Zeeppomp Stella

-20% v.a. 2 artikelen | -40%
Je betaalt
€6,00
per stuk · bij 2 stuks€10,00
Je bespaart €4,00
De zeep-serie -37%
Standaard BoekhandelTot do 5/11

De zeep-serie

Nu €5,00 i.p.v. €7,99
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€7,99
Je bespaart €2,99
AquaVive zeepdispenser chroom -30%
BricoTot zo 11/10

AquaVive zeepdispenser chroom

30% kortingmet Brico klantenkaart
Je betaalt
€23,09
voor 1 stuk€32,99
Je bespaart €9,90
2e product 50% korting op zeep -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op zeep

2e product 50% korting
32 producten
Je betaalt
vanaf€8,98
voor 2 stuks
Per stuk€4,49vanaf €14,25/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Extra zachte surgras zeep - Olijfolie -25%
Di

Extra zachte surgras zeep - Olijfolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€13,76/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Extra zachte zeep - Lavendel -25%
Di

Extra zachte zeep - Lavendel

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€13,76/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Extra zachte zeepjes - Oranjebloesem -25%
Di

Extra zachte zeepjes - Oranjebloesem

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€17,20/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
20% korting op sanitair -20%
Gamma

20% korting op sanitair

20% korting
84 producten
Je betaalt
vanaf€3,99
voor 1 stuk
Je bespaart €1,00
Zeeppomp Marble -20%
Kwantum

Zeeppomp Marble

-20% v.a. 2 artikelen
Je betaalt
€16,00
voor 2 stuks€20,00
Per stuk€8,00€10,00
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
met Zeep van Marseille 1 L -5%
CarrefourTot do 31/12

met Zeep van Marseille 1 L

Carolin
-5% voor 2
Je betaalt
€9,29
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€4,65€4,89€4,65/l
Je bespaart €0,49 op 2 stuks
Zeep Original 4 x 100 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Zeep Original 4 x 100 g

Monsavon
-5% voor 2
Je betaalt
€10,62
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€5,31€5,59€13,28/kg
Je bespaart €0,56 op 2 stuks
Blaufoss Douchewand
X2OTot za 31/10

Blaufoss Douchewand

BTW weg ermee!​
+14 varianten
Je betaalt
vanaf€80,00
voor 1 stuk
BTW weg ermee!​ op zeeprekje
X2OTot za 31/10

BTW weg ermee!​ op zeeprekje

BTW weg ermee!​
26 producten
Je betaalt
vanaf€50,00
voor 1 stuk

Alle 73 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Zeep in promotie

Hoeveel promoties zijn er op zeep deze week?

Er zijn 73 actuele promoties op zeep, bij 19 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op zeep?

Kruidvat, met 15 promoties, gevolgd door Kwantum (10) en Di (8).

Wat is de grootste korting op zeep?

-67% op Zeeppomp Sophia bij Kwantum.

Welke promoties op zeep lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Zeeppompje LEKERYD bruin bij JYSK (tot 1/10), Zeeppompje TORUP beige steen bij JYSK (tot 1/10), Zeepompje TORESTORP zwart XL bij JYSK (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op zeep?

% korting: 20 van de 73 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.