Honing in promotie

Alle 77 actuele promoties op honing van 18 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

77 promoties

Holland & Barrett Manukahoning -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Holland & Barrett Manukahoning

Je betaalt
vanaf€36,99
voor 2 stuks
Per stuk€18,50vanaf €64,00/kg
Je bespaart €36,99 op 2 stuks
Palmolive Douche | Melk honing -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche | Melk honing

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken -33%
Iglo wortelen tijm-honing 450g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo wortelen tijm-honing 450g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€8,87/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
honinggraat drop 130 -26%
HEMATot ma 5/10

honinggraat drop 130

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g

Nestlé
3+1 gratis
Je betaalt
€10,17
voor 4 stuks€13,56
Per stuk€2,54€3,39€10,16/kg
Je bespaart €3,39 op 4 stuks
Bambix Berenkoekjes | Honing -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Bambix Berenkoekjes | Honing

3+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 4 stuks€9,32
Per stuk€1,75€2,33€11,66/kg
Je bespaart €2,33 op 4 stuks
BEE&YOU Rauwe Dennenhoning - 300g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BEE&YOU Rauwe Dennenhoning - 300g

2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€49,96/kg
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
BEE&YOU Rauwe Wilde Bloemenhoning - 300g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BEE&YOU Rauwe Wilde Bloemenhoning - 300g

2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€49,96/kg
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
BONI honingkoek 500g -25%
ColruytTot di 6/10

BONI honingkoek 500g

Boni Selection
-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,47
voor 2 stuks€3,30
Per stuk€1,24€1,65€2,48/kg
Je bespaart €0,83 op 2 stuks
Clipper Matcha honing -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Matcha honing

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€9,74
voor 1 stuk€12,99
Per kg€324,67€433,00
Je bespaart €3,25
Egmont Manukahoning 250 MGO Squeeze - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Egmont Manukahoning 250 MGO Squeeze - 350g

Egmont Honey
2e product 50% korting
Je betaalt
€125,98
voor 2 stuks€167,98
Per stuk€62,99€83,99€179,97/kg
Je bespaart €42,00 op 2 stuks
Granola met Honing 375 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Granola met Honing 375 g

Carrefour Bio
2e aan -50%
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Manuka Doctor Manukahoning -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Manuka Doctor Manukahoning

Je betaalt
vanaf€10,48
voor 2 stuks
Per stuk€5,24vanaf €52,40/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Royal Green Berghoning - 250g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Royal Green Berghoning - 250g

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€26,96/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks

Alle 77 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Honing in promotie

Hoeveel promoties zijn er op honing deze week?

Er zijn 77 actuele promoties op honing, bij 18 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op honing?

Holland & Barrett, met 34 promoties, gevolgd door Kruidvat (11) en Carrefour (8).

Wat is de grootste korting op honing?

-60% op De Tuinen Nachtcreme bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op honing lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: NUTELLA Hazelnootpasta of koekjes bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op honing?

2e aan korting: 31 van de 77 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.