Haar in promotie

Alle 603 actuele promoties op haar van 23 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

603 promoties

Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€8,33/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

1+1 gratis
43 producten
Je betaalt
vanaf€8,99
voor 2 stuks
Per stuk€4,50vanaf €22,00/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml

50% korting
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€14,99
Per liter€37,45€74,95
Je bespaart €7,50
Gouden Golvende Haarkrab -50%
Di

Gouden Golvende Haarkrab

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
haarmasker herstellend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker herstellend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
haarmasker verzorgend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker verzorgend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Holle haarclip framboos 7,5cm -50%
Di

Holle haarclip framboos 7,5cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Holle haarclip oranje 7,5cm -50%
Di

Holle haarclip oranje 7,5cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 150ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 150ml

50% korting
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€13,99
Per liter€46,60€93,27
Je bespaart €7,00
Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 250ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 250ml

50% korting
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€19,99
Per liter€39,96€79,96
Je bespaart €10,00
OGX Haar -50%

Alle 603 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Haar in promotie

Hoeveel promoties zijn er op haar deze week?

Er zijn 603 actuele promoties op haar, bij 23 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op haar?

Kruidvat, met 400 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (61) en Di (39).

Wat is de grootste korting op haar?

-70% op De Tuinen Knoflook Conditioner Bar - 60g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op haar?

2e aan korting: 129 van de 603 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.