Beauty in promotie

Alle 854 actuele promoties op beauty van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

854 promoties

Kneipp Beauty Secret Badolie 100ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Kneipp Beauty Secret Badolie 100ml

1+1 gratis
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€62,50/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Lucovitaal Collageen Beauty Poeder - 54g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lucovitaal Collageen Beauty Poeder - 54g

1+1 gratis
Je betaalt
€22,99
voor 2 stuks€45,98
Per stuk€11,49€22,99€212,78/kg
Je bespaart €22,99 op 2 stuks
Dove Advanced care beauty finish spray -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Advanced care beauty finish spray

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,38
voor 3 stuks€14,07
Per stuk€3,13€4,69€20,87/l
Je bespaart €4,69 op 3 stuks
Dove Beauty cream bar -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Beauty cream bar

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€11,08/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
-30% op TWEEZERMAN -30%
CollaVita Collageen Beauty Source - 165g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

CollaVita Collageen Beauty Source - 165g

2e product 50% korting
Je betaalt
€97,48
voor 2 stuks€129,98
Per stuk€48,74€64,99€295,39/kg
Je bespaart €32,50 op 2 stuks
Herbolist Collageen Beauty Blend - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Herbolist Collageen Beauty Blend - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€44,98
voor 2 stuks€59,98
Per stuk€22,49€29,99€112,45/kg
Je bespaart €15,00 op 2 stuks
2e product 50% korting op Kneipp natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Kneipp natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€10,48
voor 2 stuks
Per stuk€5,24vanaf €16,23/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
MCoBeauty Eyeliner -25%
MCoBeauty Blonde Magic Brows 3.5ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

MCoBeauty Blonde Magic Brows 3.5ml

25% korting
Je betaalt
€6,74
voor 1 stuk€8,99
Per liter€1.925,71€2.568,57
Je bespaart €2,25
MCoBeauty Blush -25%
MCoBeauty Concealer -25%
KruidvatTot zo 4/10

MCoBeauty Concealer

Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€7,99
Per litervanaf €599,00€799,00
Je bespaart €2,00
MCoBeauty Brow -25%
MCoBeauty Lipstick -25%

Alle 854 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Beauty in promotie

Hoeveel promoties zijn er op beauty deze week?

Er zijn 854 actuele promoties op beauty, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op beauty?

Kruidvat, met 794 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (27) en Intratuin (11).

Wat is de grootste korting op beauty?

-86% op Kruidvat Beautybox Alleen online bij Kruidvat, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op beauty?

% korting: 337 van de 854 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.