Vitakraft in promotie

Alle 78 actuele promoties op Vitakraft van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

78 promoties

Vitakraft Snack -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Snack

2+2 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,78
voor 4 stuks
Per stuk€1,20vanaf €18,75/kg
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,78
voor 4 stuks€19,56
Per stuk€2,44€4,89€30,50/kg
Je bespaart €9,78 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€45,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Rund -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Rund

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€45,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Vitakraft Kattensnacks | Sticks | Vis -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Kattensnacks | Sticks | Vis

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,78
voor 24 stuks (4 × 6)€13,56
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €6,78 op 24 stuks
Vitakraft Konijnvoer | Granen -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Konijnvoer | Granen

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€8,38
voor 4 stuks€16,76
Per stuk€2,10€4,19€2,10/kg
Je bespaart €8,38 op 4 stuks
Vitakraft Konijnvoer | Klotervormend -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Konijnvoer | Klotervormend

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,38
voor 4 stuks€10,76
Per stuk€1,34€2,69€0,09/l
Je bespaart €5,38 op 4 stuks
Vitakraft Schildpaddenvoer | Mixed -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Schildpaddenvoer | Mixed

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45€8,92/l
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
Vitakraft Vetbollen Garden -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Vetbollen Garden

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€4,17/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Vitakraft Visvoer | Vlokken -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Visvoer | Vlokken

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€6,60/l
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Beef Stick Arthrofit 4 st 48g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick Arthrofit 4 st 48g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€7,58
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,53€3,79€52,71/kg
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Beef Stick groenten 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick groenten 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick hart, 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick hart, 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,17/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick kalkoen 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick kalkoen 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick lam 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick lam 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick Pens 12g 1st -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick Pens 12g 1st

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€65,00/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick Quadros Kaas 70g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick Quadros Kaas 70g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€6,70
voor 3 stuks€10,05
Per stuk€2,23€3,35€31,86/kg
Je bespaart €3,35 op 3 stuks
Beef Stick School Rund 10 Stuks -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick School Rund 10 Stuks

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€5,08
voor 30 stuks (3 × 10)€7,62
Per stuk€0,17€0,26
Je bespaart €2,54 op 30 stuks
Beef Stick wild 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick wild 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick XXL kalkoen 30 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick XXL kalkoen 30 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€44,33/kg
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
Bio Beef Stick x2 -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Beef Stick x2

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,53€2,29
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Cat Stick Kabeljauw & Koolvis 3st 18g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Cat Stick Kabeljauw & Koolvis 3st 18g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€2,98
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,99€1,49€55,00/kg
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
Cat Stick kip & kattengras 3 x 6 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Cat Stick kip & kattengras 3 x 6 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€3,78
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,26€1,89€70,00/kg
Je bespaart €1,89 op 3 stuks
Cat Stick® kalkoen & lam, 3 st -33%
CarrefourTot ma 12/10

Cat Stick® kalkoen & lam, 3 st

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€3,78
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,26€1,89€70,00/kg
Je bespaart €1,89 op 3 stuks
Hond beefstick rund 12gr -33%
CarrefourTot ma 12/10

Hond beefstick rund 12gr

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Kat catstick mini eend en konijn -33%
CarrefourTot ma 12/10

Kat catstick mini eend en konijn

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€3,78
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,26€1,89
Je bespaart €1,89 op 3 stuks
Kat stick met zalm & forel 18 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Kat stick met zalm & forel 18 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€3,78
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,26€1,89€70,00/kg
Je bespaart €1,89 op 3 stuks
Vitakraft Beefstick kalkoen -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefstick kalkoen

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€41,46/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Vitakraft Beefstick lam -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefstick lam

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,58
voor 3 stuks€2,37
Per stuk€0,53€0,79
Je bespaart €0,79 op 3 stuks
Vitakraft Beefstick rund -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefstick rund

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,78
voor 3 stuks€2,67
Per stuk€0,59€0,89€49,17/kg
Je bespaart €0,89 op 3 stuks
Vitakraft Beefsticks rund -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefsticks rund

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,78
voor 3 stuks€10,17
Per stuk€2,26€3,39€47,08/kg
Je bespaart €3,39 op 3 stuks
Vitakraft Cat liquidsnack kip -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Cat liquidsnack kip

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€20,67/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
Vitakraft Catstick mini salmon -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Catstick mini salmon

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,18
voor 3 stuks€4,77
Per stuk€1,06€1,59€58,89/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks
Vitakraft Catsticks mini gevogelte lever -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Catsticks mini gevogelte lever

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,98
voor 9 stuks (3 × 3)€4,47
Per stuk€0,33€0,50
Je bespaart €1,49 op 9 stuks
Vitakraft Catsticks mini kalkoen lam -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Catsticks mini kalkoen lam

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,18
voor 3 stuks€4,77
Per stuk€1,06€1,59€58,89/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks
Vitakraft Delicious chews kauwrollen kip -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Delicious chews kauwrollen kip

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,98
voor 6 stuks (3 × 2)€23,97
Per stuk€2,67€4,00
Je bespaart €7,99 op 6 stuks
Vitakraft Treaties bits kip bacon -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Treaties bits kip bacon

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,78
voor 3 stuks€7,17
Per stuk€1,59€2,39€13,25/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
Vitakraft Treaties bits leverworst -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Treaties bits leverworst

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€22,17/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
Vitakraft Beefstick salami rund 4st -25%
OKayTot di 6/10

Vitakraft Beefstick salami rund 4st

-25% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€7,92
voor 16 stuks (4 × 4)€10,56
Per stuk€0,49€0,65
Je bespaart €2,64 op 16 stuks

Alle 78 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Vitakraft in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Vitakraft deze week?

Er zijn 78 actuele promoties op Vitakraft, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Vitakraft?

Carrefour, met 24 promoties, gevolgd door Aveve (21) en Delhaize (15).

Wat is de grootste korting op Vitakraft?

-50% op Vitakraft Eten voor vogels bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Vitakraft?

Gratis erbij: 46 van de 78 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.