Drank met 3 gratis erbij

Alle 19 actuele promoties in drank met 3 gratis erbij van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

19 promoties

7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
AOP Côtes du Marmandais – Le cloître -50%
IntermarchéTot zo 4/10

AOP Côtes du Marmandais – Le cloître

3+3 gratis naar keuze
Je betaalt
€23,94
voor 6 stuks€47,88
Per stuk€3,99€7,98€5,32/l
Je bespaart €23,94 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Mirinda Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mirinda Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Pepsi Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pepsi Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream 7UP Free siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream 7UP Free siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream 7UP siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream 7UP siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream Miranda siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream Miranda siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream Pepsi Max siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream Pepsi Max siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
SodaStream Pepsi siroop 440ml -50%
HuboTot zo 4/10

SodaStream Pepsi siroop 440ml

3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,96/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L -25%
ColruytTot di 6/10

NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L

9+3 gratismet Xtra
Je betaalt
€7,02
voor 12 stuks€9,36
Per stuk€0,58€0,78€0,39/l
Je bespaart €2,34 op 12 stuks
JUPILER Pils, 18 st. (18 x 35.5 cl) -17%
AldiVanaf vr 2/10

JUPILER Pils, 18 st. (18 x 35.5 cl)

15+3 gratis
Je betaalt
€15,99
voor 18 stuks€19,26
Per stuk€0,89€1,07€2,50/l
Je bespaart €3,21 op 18 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in drank met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 19 actuele promoties in drank met 3 gratis erbij, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 3 gratis erbij?

Hubo, met 9 promoties, gevolgd door Carrefour (5) en Colruyt (3).

Wat is de grootste korting in drank met 3 gratis erbij?

-50% op SodaStream 7Up Siroop 440 ml bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 19 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.